Zsizsuka_a (-19) 26.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy hónap után rendőrségi és gyámügyi feljelentést kilátásba helyezve a három farmerból egyet megkaptam, ajánlott posta helyett simán... Nincs időm többet egy kis taknyossal foglalkozni.... - - - - - - - - - - - - - -
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szaboaniko1874 (108) (Eladó)
Negatív
2009.03.07. 10:03:26
537452069
Nem jelentkezik január óta a nadrágért és nem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.én is nyertem Zsizsukától egy ezüst nyakláncot,nekem nem küldte:(telefonon nem érem el 1szer értem el magán számról aztmondta már elküldte,elmentem a lakására is égett a villany nem nyitott ajtót,kérlek vegyük fel egymással a
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy szélhámos!Ezüstöt fizettem, bizsut kaptam, nagyon vigyázzatok vele! Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már több mint egy hónapja fizettem neki, de a terméket nem küldte, és az e-mailjaimra se reagál. Nagyon megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9138132.eriszisza (26) (Vevő)
Negatív
2009.02.20. 14:27:37
524137910
Abszolut megbízhatatlan! Több, mint egy hónapja elutaltam a pénzt. Azóta sem áru, sem pénz. A többi már a rendőrség dolga! Figyelem emberek! Nehogy üzleteljetek vele! Ráfizetés! Negatív, abszolut negatív :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MEGBÍZHATATLAN ELADÓ, A MEGVÁSÁROLT TERMÉKET MAI NAPIG NEM KAPTAM MEG ÉS SOK TESZVESZES SEM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EGY GERINCTELEN EMBER VAGY CSAK IGÉRGETEL. SZÁMÍTS RÁ HOGY JÖVŐHÉTEN MEGFOG KERESNI A RENDÖRSÉG. A TESZVESZESEK SZÉGYENE VAGY!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5790628.Anett1985 (440) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 19:08:27
533196038
Nem utalta át a ruha vételárát, elérni sem tudom. nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem küldte az ellenértéket. Még TeszVeszes emlékeztetőt is küldtem neki, de semmi reakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:54
529696646
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:39
529699123
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:23
529705301
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:11
530003404
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:58
530003849
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:32
532713472
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:18
532714247
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:04
534831342
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, levelemre nem válaszolt, jutalékot nem fizetek miatta :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Első körben átvette a terméket, a következő rendelésért pedig már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első körben átvette a terméket, a következő rendelésért pedig már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első körben átvette a terméket, a következő rendelésért pedig már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csajszi18_t (121) (Vevő)
Negatív
2009.02.05. 21:13:27
535254810
írtam neki e-mail-t de nem válaszolt az e-mail-ekre! telefonon nem lehet elérni! Átverés az egész! NEGATÍV!!!! NEGATÍV!!!! NEGATÍV!!!!! NEGATÍV!!!! CSALÓ!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Itt folytatom:Szerintem a telefonszám is hamis,vagy bünszövetkezetről van szó.Kértem,küldje vissza a pénzt,én is visszaküldüm a bizsut.Senkinek nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehogy még valakit rászedjen.Ki kell tiltani a teszveszről!Senkinek nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szélhámos,átveró.Sajnos ,mélőtt licitáltam,pozitiv értékelései voltak,igy én is bebuktam.sehogy nem lehetett elérni,miután a pénzt megkapta.Ma kaptam valami ócskaságot.A telefont ma végre felvette valakii,más nevü Székesfehérvár
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.noncsi_2008 (189) (Vevő)
Negatív
2009.02.05. 11:01:05
527772783
1.A terméket 3hét után küldte el,mikor már a rendőrség is szóba került.2.Ajánlott postát fizettem,sima elsőbbségivel jött!3.Ezüstnek hirdette,helyette vasat kaptam!!nagy csalódás az egész!!!buktam 3500ft-ot!Költsd gyógyszerre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az email-ekre csak addig válaszolt,mig megirta,mennyi pénzt küldjek.Feladtam,se pénz,se csomag.Telefonon sem lehet elérni.Senkinek nem ajánlom.Tényleg nagy csalódás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi formában nem lehet elérni!!!!!!!! Szerintem is kamu az egész, ne fizessetek neki!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi formában nem lehet elérni!!!!!!!! Szerintem is kamu az egész, ne fizessetek neki!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó elérhetetlen. Az aukció csak átverés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jan. 21. óta nem lehet elérni az eladót sem e-mailben, sem a fórumon keresztül, pedig azóta indított újabb aukciót is. Nem tudom mi értelme így hirdetgetni és átverni az embereket... Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezüst helyett bizsut kaptam,ajánlott postaköltséget küldtem,sima borítékban kaptam.Annyi stimmelt,hogy ez is egy karkötő...Én is azt ajánlom mindenkinek,hogy forduljon a rendőrséghez!Teszvesz szégyene!El is ment a kedvem az egésztől!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezüst helyett bizsut kaptam, ajánlott postaköltséget küldtem, sima borítékban kaptam, és még csak nem is azt küldte, amit vettem. Annyi stimmelt, hogy ez is egy karkötő...Én is azt ajánlom mindenkinek, hogy forduljon a rendőrséghez!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szerencsére nem fizettem ki, mert másik két aukcióval nagyon átvert, így ez az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, nekem kellett utána futkosni, aztán azt ígérte utal. Sajnálom, nem várok tovább. Aki nem veszi komolyan ne teszveszeljen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, nekem kellett utána futkosni, aztán azt ígérte utal. Sajnálom, nem várok tovább. Aki nem veszi komolyan ne teszveszeljen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak egy valamit kérek: mindenki, akiktől pénzt csalt ki, menjen el a rendőrségre! Nem nagy tortúra, és ez a ... megérdemelné! Lejáratja az egész teszveszt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálom, de nem jelentkezik, emlékeztetőkre nem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálom, de nem jelentkezik, emlékeztetőkre nem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.12512488.kornyika_t (-6) (Vevő)
Negatív
2009.01.31. 17:21:42
535320873
Sajnos én sem kaptam választ a levelemre :( Szerintem az én értékelésemmel fel is függesztenek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ez egy 16 éves takony és mindenkit átver senkinek nem ajánlom.még mindig küldi a nyaklácot
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon-nagyon nem ajánlom senkinek!!!!3hét után küldte el a karkötőt, miután már a rendőrség is szóba került. Teljesen hülyének néz mindenkit. Ja és nem is egy nevet használ, hogy átvágja az embert. Rajta kívül bárkit ajánlok!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Átverés volt az egész! Kifizettem a vételárat,a csizmát viszont nem küldték!Se telefonon,se emailben nem érhető el.Szóval vigyázzatok,mindent ellenőrizetek,mielőtt utaltok!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet nem jött össze, nem az Én hibámból. Csak azt sajnálom, hogy más már rég elvitte volna és ki is fizeti. Sajnálom, de Nagy ---------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A topot megkapta, de nem fizette ki! Én voltam a buta, mert túl gyorsan feladtam! Egy darabig ígérgetett, de most már válaszra sem méltat! Nagyot csalódtam! Vigyázzatok vele, ne legyetek vele túl rendesek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezüstöt szerettem volna venni egy:10000ft-os 65g-ost,és kaptam egy 18g-ot vasban.Ragaszkodott a boritékos pénzküldéshez én üres borítékot kaptam.Akkor kiborultam mert nem keresünk annyit hogy 10000 ennyire nem számitana.Azóta csak igér
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EGY SZÉLHÁMOS ÉS HAZUG ELADÓ ALJAS MÓDON BECSAPOTT,megnyertem a nyakláncot,másnap kifizettem 2000ft-ot azÓta se nyaklánc se pénz.remélem sokszorosát költöd majd patikára.MESSZIRŐL KERÜLD EL,SENKINEK NEM AJÁNLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos nem megbízható megnyertem a terméket és töbszöri emailre nem reagált nem ajánlom senkinek
Másik fél: Már bocs de mindenkinek válaszoltam még én írtam az aukció után egyből!!Szóval ha nem akarod megvenni még én vagyok a hibás???????
