Zsizsuka_a (-19) 26.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy hónap után rendőrségi és gyámügyi feljelentést kilátásba helyezve a három farmerból egyet megkaptam, ajánlott posta helyett simán... Nincs időm többet egy kis taknyossal foglalkozni.... - - - - - - - - - - - - - -
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szaboaniko1874 (108) (Eladó)
Negatív
2009.03.07. 10:03:26
537452069
Nem jelentkezik január óta a nadrágért és nem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.én is nyertem Zsizsukától egy ezüst nyakláncot,nekem nem küldte:(telefonon nem érem el 1szer értem el magán számról aztmondta már elküldte,elmentem a lakására is égett a villany nem nyitott ajtót,kérlek vegyük fel egymással a
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy szélhámos!Ezüstöt fizettem, bizsut kaptam, nagyon vigyázzatok vele! Senkinek nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már több mint egy hónapja fizettem neki, de a terméket nem küldte, és az e-mailjaimra se reagál. Nagyon megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9138132.eriszisza (26) (Vevő)
Negatív
2009.02.20. 14:27:37
524137910
Abszolut megbízhatatlan! Több, mint egy hónapja elutaltam a pénzt. Azóta sem áru, sem pénz. A többi már a rendőrség dolga! Figyelem emberek! Nehogy üzleteljetek vele! Ráfizetés! Negatív, abszolut negatív :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MEGBÍZHATATLAN ELADÓ, A MEGVÁSÁROLT TERMÉKET MAI NAPIG NEM KAPTAM MEG ÉS SOK TESZVESZES SEM.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.EGY GERINCTELEN EMBER VAGY CSAK IGÉRGETEL. SZÁMÍTS RÁ HOGY JÖVŐHÉTEN MEGFOG KERESNI A RENDÖRSÉG. A TESZVESZESEK SZÉGYENE VAGY!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5790628.Anett1985 (440) (Eladó)
Negatív
2009.02.10. 19:08:27
533196038
Nem utalta át a ruha vételárát, elérni sem tudom. nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Erzsigyongyei (536) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 15:34:31
521471058
Megbízható, jó teszveszes partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Erzsigyongyei (536) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 15:34:31
522277166
Megbízható, jó teszveszes partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Erzsigyongyei (536) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 15:34:31
521471029
Megbízható, jó teszveszes partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Erzsigyongyei (536) (Eladó)
Pozitív
2009.02.10. 15:34:30
521471021
Megbízható, jó teszveszes partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő nem küldte az ellenértéket. Még TeszVeszes emlékeztetőt is küldtem neki, de semmi reakció.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:54
529696646
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:39
529699123
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:23
529705301
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:11:11
530003404
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:58
530003849
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:32
532713472
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:18
532714247
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.outletcipo (10120) (Eladó)
Negatív
2009.02.06. 17:10:04
534831342
szintén...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, levelemre nem válaszolt, jutalékot nem fizetek miatta :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Első körben átvette a terméket, a következő rendelésért pedig már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első körben átvette a terméket, a következő rendelésért pedig már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első körben átvette a terméket, a következő rendelésért pedig már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csajszi18_t (121) (Vevő)
Negatív
2009.02.05. 21:13:27
535254810
írtam neki e-mail-t de nem válaszolt az e-mail-ekre! telefonon nem lehet elérni! Átverés az egész! NEGATÍV!!!! NEGATÍV!!!! NEGATÍV!!!!! NEGATÍV!!!! CSALÓ!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szélhámos,átveró.Sajnos ,mélőtt licitáltam,pozitiv értékelései voltak,igy én is bebuktam.sehogy nem lehetett elérni,miután a pénzt megkapta.Ma kaptam valami ócskaságot.A telefont ma végre felvette valakii,más nevü Székesfehérvár
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Itt folytatom:Szerintem a telefonszám is hamis,vagy bünszövetkezetről van szó.Kértem,küldje vissza a pénzt,én is visszaküldüm a bizsut.Senkinek nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehogy még valakit rászedjen.Ki kell tiltani a teszveszről!Senkinek nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.noncsi_2008 (189) (Vevő)
Negatív
2009.02.05. 11:01:05
527772783
1.A terméket 3hét után küldte el,mikor már a rendőrség is szóba került.2.Ajánlott postát fizettem,sima elsőbbségivel jött!3.Ezüstnek hirdette,helyette vasat kaptam!!nagy csalódás az egész!!!buktam 3500ft-ot!Költsd gyógyszerre!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az email-ekre csak addig válaszolt,mig megirta,mennyi pénzt küldjek.Feladtam,se pénz,se csomag.Telefonon sem lehet elérni.Senkinek nem ajánlom.Tényleg nagy csalódás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Először még átvette az árut, a legutóbb licitáltért meg már nem jelentkezik! Kiszámíthatatlan üzletfél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon yo elado!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi formában nem lehet elérni!!!!!!!! Szerintem is kamu az egész, ne fizessetek neki!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmi formában nem lehet elérni!!!!!!!! Szerintem is kamu az egész, ne fizessetek neki!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó elérhetetlen. Az aukció csak átverés!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jan. 21. óta nem lehet elérni az eladót sem e-mailben, sem a fórumon keresztül, pedig azóta indított újabb aukciót is. Nem tudom mi értelme így hirdetgetni és átverni az embereket... Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezüst helyett bizsut kaptam,ajánlott postaköltséget küldtem,sima borítékban kaptam.Annyi stimmelt,hogy ez is egy karkötő...Én is azt ajánlom mindenkinek,hogy forduljon a rendőrséghez!Teszvesz szégyene!El is ment a kedvem az egésztől!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezüst helyett bizsut kaptam, ajánlott postaköltséget küldtem, sima borítékban kaptam, és még csak nem is azt küldte, amit vettem. Annyi stimmelt, hogy ez is egy karkötő...Én is azt ajánlom mindenkinek, hogy forduljon a rendőrséghez!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szerencsére nem fizettem ki, mert másik két aukcióval nagyon átvert, így ez az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, nekem kellett utána futkosni, aztán azt ígérte utal. Sajnálom, nem várok tovább. Aki nem veszi komolyan ne teszveszeljen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, nekem kellett utána futkosni, aztán azt ígérte utal. Sajnálom, nem várok tovább. Aki nem veszi komolyan ne teszveszeljen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak egy valamit kérek: mindenki, akiktől pénzt csalt ki, menjen el a rendőrségre! Nem nagy tortúra, és ez a ... megérdemelné! Lejáratja az egész teszveszt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálom, de nem jelentkezik, emlékeztetőkre nem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnálom, de nem jelentkezik, emlékeztetőkre nem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.