vuvuka (28) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Lisa733_a (275) (Eladó)
Negatív
2014.11.28. 18:33:39
1995725477
Nem vette át a terméket az emailokra nem válaszol!Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.winklerne (265) (Eladó)
Negatív
2014.04.23. 11:06:47
1808638733
Megbeszéltek ellenére a vételárat nem küldte.Több levelet is írtam,az elsőkre még érkezett válasz.Jelezte szeretné a cipőt. Eddig tartott a türelmem. Szerintem én elég korrekt voltam eddig is,de hogy nem is reagál.Legalább annyit jelezhetett volna hogy nem kéri a cipőt. Sajnálom,de ez ennyi idő elteltével negatív!!! Lett volna lehetősége jelezni bármit!Megértő vagyok,de azért ez túlzás!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hiába beszéltük meg meddig utal,nem történt meg. Eleinte még válaszolt a leveleimre,később már semmi... :(NEM FIZETŐ VEVŐ! Nem szeretek negatívot adni, de sajnos mostanában egyre több a komolytalanul licitálgató, aki ezzel komoly anyagi kárt okoz. Semmi más ellenszer nincs ellenük csak a negatív, így legalább megmenekül a többi eladó az ilyen emberektől! AJÁNLOM FIGYELMÉBE A VATERA SZABÁLYZATÁNAK TANULMÁNYOZÁSÁT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hickstizedes (3195) (Eladó)
Negatív
2013.02.21. 10:13:36
1708655786
Nem ajánlott vásárló, határidőig nem fizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Alkud 500Ft-ot!NEM nézi meg a vásárlásnál,hogy személyes az átvétel!Felajánlom ezek után,hogy elviszem neki,de kérek + 500 Ft érte a buszjegyek miatt.Közli, hogy 3000 Ft ba egyeztünk meg, neki igy nem kell, tegyem vissza újra és ő néz másikat!És oda rak egy mosolygos jelet! Írtam neki,hogy posta, az utalás többre jönne ki! Most én buktam be az eladás árát.Nem válaszol vissza a levelemre! Figyelmetlen,Megbízhatatlan! NEM AJÁNLOM senkinek ! Kutya hordozó táskáról van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
515937.Esztu79 (392) (Eladó)
Negatív
2011.02.28. 12:41:49
1435228309
Nem ajánlom mert többszöri emil után sem küldte a pénz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1059453.bartal39_v (65) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 18:26:14
157125109
Indoklás az előzőnél, nem kérek a bosszúnegatívból!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: indoklás az előzőnélAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1059453.bartal39_v (65) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 18:25:20
158329169
Sajnálom, nem hajlandó fizetni, az egyik termék árát utalta, de a postaköltséget nem, közölte hogy az nem olyan sürgős és azt máskor utalja, de azóta írt, hogy nem kell neki...................bocs de ez negatív!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
