vuvuka (28) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves, megbízható vevő, csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
balcsijulcsi (210) (Eladó)
Pozitív
2014.12.20. 06:12:07
2007453830
Minden rendben lezajlott. Gyors, megbízható vásárló, mindenkinek ajánlom! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mulan110 (815) (Eladó)
Semleges
2014.12.13. 15:52:12
1992221312
Sajnos nem jött össze az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött össze az adás-vételLisa733_a (275) (Eladó)
Negatív
2014.11.28. 18:33:39
1995725477
Nem vette át a terméket az emailokra nem válaszol!Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kisgante (1286) (Eladó)
Pozitív
2014.10.30. 12:43:05
1956763367
Gyors,megbízható! Ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.winklerne (265) (Eladó)
Negatív
2014.04.23. 11:06:47
1808638733
Megbeszéltek ellenére a vételárat nem küldte.Több levelet is írtam,az elsőkre még érkezett válasz.Jelezte szeretné a cipőt. Eddig tartott a türelmem. Szerintem én elég korrekt voltam eddig is,de hogy nem is reagál.Legalább annyit jelezhetett volna hogy nem kéri a cipőt. Sajnálom,de ez ennyi idő elteltével negatív!!! Lett volna lehetősége jelezni bármit!Megértő vagyok,de azért ez túlzás!! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hiába beszéltük meg meddig utal,nem történt meg. Eleinte még válaszolt a leveleimre,később már semmi... :(Remek partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.meseboltom (3135) (Eladó)
Pozitív
2013.06.19. 12:10:13
1762713803
Minden rendben ment, kedves megbízható partner, ajánlom másoknak is!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEM FIZETŐ VEVŐ! Nem szeretek negatívot adni, de sajnos mostanában egyre több a komolytalanul licitálgató, aki ezzel komoly anyagi kárt okoz. Semmi más ellenszer nincs ellenük csak a negatív, így legalább megmenekül a többi eladó az ilyen emberektől! AJÁNLOM FIGYELMÉBE A VATERA SZABÁLYZATÁNAK TANULMÁNYOZÁSÁT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hickstizedes (3195) (Eladó)
Negatív
2013.02.21. 10:13:36
1708655786
Nem ajánlott vásárló, határidőig nem fizetett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hickstizedes (3195) (Eladó)
Pozitív
2013.02.07. 18:54:59
1698637721
Korrekt és megbízható partner, ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mesemaraton (286) (Eladó)
Pozitív
2012.11.22. 08:47:18
1664975825
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RedAmanita (163) (Eladó)
Pozitív
2012.11.14. 20:26:59
1662970391
Minden rendben volt! Köszönöm a vásárlást! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm a türelmet. Csak ajánlani tudom. Sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1985926.vicuska745 (45) (Vevő)
Pozitív
2012.04.02. 18:41:02
1518406766
Minden rendben volt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1512647.minarts (519) (Eladó)
Pozitív
2012.04.01. 07:18:13
1552374146
Minden rendben volt, korrekt partner. Másnak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kinaiuzletember (382) (Eladó)
Pozitív
2012.03.04. 01:34:58
1546934441
minden ok koszonom szepen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,korrekt vevő.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leakriszti (658) (Eladó)
Pozitív
2011.11.22. 23:10:06
1505626511
Kedves,korrekt,megbízható vásárló.Mindenkinek ajánlom!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
divatbolt (128) (Eladó)
Pozitív
2011.11.22. 12:31:26
1507169642
Megbízható partner másoknak is ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hugica120 (1904) (Eladó)
Pozitív
2011.11.11. 17:26:00
1497083978
Pontos, rendes, megbízható mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vavavum_a (592) (Eladó)
Pozitív
2011.11.10. 13:18:42
1487288759
Szupervevő ajánlom mindenkinek. Kellemes ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vavavum_a (592) (Eladó)
Pozitív
2011.11.10. 13:18:42
1487289554
Szupervevő ajánlom mindenkinek. Kellemes ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vavavum_a (592) (Eladó)
Pozitív
2011.11.10. 13:18:42
1487287718
Szupervevő ajánlom mindenkinek. Kellemes ünnepeket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Csak ajánlani tudom,korrekt,gyors,szimpatikus vásárló!!!! +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pacikapacika_v (304) (Eladó)
Pozitív
2011.10.24. 13:05:51
1487345105
köszönöm a vásárlást! viseld egészséggel ! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Alkud 500Ft-ot!NEM nézi meg a vásárlásnál,hogy személyes az átvétel!Felajánlom ezek után,hogy elviszem neki,de kérek + 500 Ft érte a buszjegyek miatt.Közli, hogy 3000 Ft ba egyeztünk meg, neki igy nem kell, tegyem vissza újra és ő néz másikat!És oda rak egy mosolygos jelet! Írtam neki,hogy posta, az utalás többre jönne ki! Most én buktam be az eladás árát.Nem válaszol vissza a levelemre! Figyelmetlen,Megbízhatatlan! NEM AJÁNLOM senkinek ! Kutya hordozó táskáról van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint ok.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
896655.okotika (353) (Eladó)
Pozitív
2011.07.01. 20:25:50
1460526358
Remek kapcsolattartó partner mindenkinek ajánlom!!!!!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható, öröm volt vele üzletet kötni! Csak ajánlani tudom mindenkinek! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LittleSweetThings (1338) (Eladó)
Pozitív
2011.05.20. 23:34:02
1456252004
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Heidydi89_t (331) (Eladó)
Pozitív
2011.05.10. 20:49:06
1436869634
Minden rendben ment! Ajánlom másoknak is! :))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kontaktoutlet (250) (Eladó)
Pozitív
2011.04.29. 09:22:07
1451155184
Kiváló vaterás, gyors fizetés, korrekt, megbízható. Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
515937.Esztu79 (392) (Eladó)
Negatív
2011.02.28. 12:41:49
1435228309
Nem ajánlom mert többszöri emil után sem küldte a pénz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hegefeci (680) (Eladó)
Semleges
2011.02.13. 18:39:05
1438671465
Ez majdnem megérdemelne egy negatívot.Ha úgy is volt,ahogy mondtad,legközelebb egy kicsit gyorsabban kellene reagálni.Ez a móka nekem 300 forintomba került,a kiemelési díj miatt.Sajnálom,de nem ajánllak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
368691.Korfu6 (300) (Eladó)
Pozitív
2011.01.25. 13:51:01
1438235669
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott. Megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Umbilicus_a (48) (Eladó)
Pozitív
2010.12.24. 22:25:15
189269380
Megbízható,korrekt Partner.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható. Tudom ajánlani
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1059453.bartal39_v (65) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 18:26:14
157125109
Indoklás az előzőnél, nem kérek a bosszúnegatívból!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: indoklás az előzőnélAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1059453.bartal39_v (65) (Eladó)
Negatív
2010.02.12. 18:25:20
158329169
Sajnálom, nem hajlandó fizetni, az egyik termék árát utalta, de a postaköltséget nem, közölte hogy az nem olyan sürgős és azt máskor utalja, de azóta írt, hogy nem kell neki...................bocs de ez negatív!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kristinfashion (107) (Eladó)
Pozitív
2010.01.10. 12:10:56
157261560
Köszönöm a vásárlást! Minden rendben ment! Ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jacquelin_a (191) (Eladó)
Pozitív
2009.12.10. 09:17:24
157060248
Megbízható,gyorsan utaló vásárló.Oldalamra vissza várlak.++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner,ajánlom!!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
