praudag (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egyhetes huzavona után a vevő visszamondta a postai csomagküldést és ragaszkodott a személyes átvételhez, annak ellenére hogy többször is kifejtettem hogy nem áll módomban Pestre buszozni kizárólag emiatt.
Másik fél: Én maradok a tényeknél.Az árverés befejezése utáni napon megbeszéltük, hogy az eladó felhozza a terméket Pestre és az utazási költség felét is átvállaltam 2000ft-ot, majd 1 nap helyett 3 nap múlva hívott, hogy még mindig nem nézte meg mikor jön busz Pestre, de mire időt tud erre szánni addig csomag ként is megkapom.Mivel sokat utazom nem volt módom bankba menni, most érdekes 1 nap után kaptam levelet és telefont is, hogy még nem utaltam.Szombati utalásban maradtunk,de a postai költség felezésére már nem volt hajlandó ezért mondtam akkor maradjunk az eredeti megállapodásnál hozza el Pestre.A válasza "nincs pénzem Pestre utazni"Ehhez 1 hét kellett?Kell a termék, de csak személyes átvét Bp.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
