praudag (8) 90% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
konyvtarsasag (8259) (Eladó)
Pozitív
2015.06.12. 14:35:26
2080191842
Megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AllatokVilaga (2550) (Eladó)
Pozitív
2014.11.13. 21:31:25
1974551852
Gyors, pontos, megbízható vásárló! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.agerencs (7719) (Eladó)
Pozitív
2012.05.21. 08:35:47
1574813192
pontos, korrekt, megbizhato partner, csak ajanlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyhetes huzavona után a vevő visszamondta a postai csomagküldést és ragaszkodott a személyes átvételhez, annak ellenére hogy többször is kifejtettem hogy nem áll módomban Pestre buszozni kizárólag emiatt.
Másik fél: Én maradok a tényeknél.Az árverés befejezése utáni napon megbeszéltük, hogy az eladó felhozza a terméket Pestre és az utazási költség felét is átvállaltam 2000ft-ot, majd 1 nap helyett 3 nap múlva hívott, hogy még mindig nem nézte meg mikor jön busz Pestre, de mire időt tud erre szánni addig csomag ként is megkapom.Mivel sokat utazom nem volt módom bankba menni, most érdekes 1 nap után kaptam levelet és telefont is, hogy még nem utaltam.Szombati utalásban maradtunk,de a postai költség felezésére már nem volt hajlandó ezért mondtam akkor maradjunk az eredeti megállapodásnál hozza el Pestre.A válasza "nincs pénzem Pestre utazni"Ehhez 1 hét kellett?Kell a termék, de csak személyes átvét Bp.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,nyitott vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, sajnos a méret nem volt jó, ezért nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem volt jó a méretAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ize-hoze (1106) (Eladó)
Semleges
2011.07.11. 16:17:22
1464285778
Sajnos ha nem jött létre a tranzakció a vatera nem engedi a pozitív minősítést. A termék hibás volt, ezért hiúsult meg az ügylet. A vevőt viszont jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek. Korrekt, gyors, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék hibája miatt nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves korrekt partner!Minden ok!100% pozitív!Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tylerdurdennn (303) (Eladó)
Pozitív
2011.06.27. 22:04:23
1462807711
minden rendben zajlott,csak ajánlani tudom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
