vancsi09 (15) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
cocacola00_a (279) (Eladó)
Negatív
2010.09.14. 12:47:21
165600392
A vásárló többszöri megkeresésemre sem reagált.A terméket 03.22-én nyerte meg,most 09.14.-e van Azt hiszem borzasztó türelmes voltam,így közel fél év elteltével.De most már nem várok!De úgy látom nem csak én jártam vele így.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.282005.gkisss (57) (Eladó)
Negatív
2010.08.06. 11:27:03
173666186
Több terméket leütött, egyikért sem jelentkezett többszöri megkeresésre sem. senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.282005.gkisss (57) (Eladó)
Negatív
2010.07.21. 13:37:59
172965703
a vevő az eltelt három hétben többszöri e-mail-es megkeresésre sem reagált, az ezt megelőző értékeléseihez hasonlóan. ne köss vele üzletet, nagyon nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.282005.gkisss (57) (Eladó)
Negatív
2010.07.21. 13:37:21
172965705
a vevő az eltelt három hétben többszöri e-mail-es megkeresésre sem reagált, az ezt megelőző értékeléseihez hasonlóan. ne köss vele üzletet, nagyon nem ajánlom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kinguska88_a (164) (Eladó)
Negatív
2010.07.14. 08:29:41
173090777
Nem jelentkezik, kb 3 hete! Akkor nem tudom, hogy miért kell licitálgatni! Jó kövér negatív! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.04.26-án vásároltál tőlem!Tehát majd 2hónapja annyi pénzed nem volt hogy az első hónapban kifizesd,5 email írtam nem válaszoltál,egyik este felhívtál hogy kell a számlaszám és utalsz.Utaltál és küldtem is a csomagot,át is vetted.NEKED EZ A HOBBID?Na de mindenki össze tudja hasonlítani az Én értékeléseimet a tieiddel!!!Nálam TILTÓ LISTÁN VAGY!REMÉLEM KIZÁRNAK A VATERÁRÓL! NEM AJÁNLOM SENKINEK----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másfél hónapot vártam,töbszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Másik fél: Összejött az üzlet,csak egy kicsit késve betegség miatt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27 (10467) (Eladó)
Negatív
2010.04.19. 17:43:20
164296227
03.06-óta nem jött össze a pénz hogy kifizesd???? Ez több mint egy hónap. NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
