vancsi09 (15) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
cocacola00_a (279) (Eladó)
Negatív
2010.09.14. 12:47:21
165600392
A vásárló többszöri megkeresésemre sem reagált.A terméket 03.22-én nyerte meg,most 09.14.-e van Azt hiszem borzasztó türelmes voltam,így közel fél év elteltével.De most már nem várok!De úgy látom nem csak én jártam vele így.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.282005.gkisss (57) (Eladó)
Negatív
2010.08.06. 11:27:03
173666186
Több terméket leütött, egyikért sem jelentkezett többszöri megkeresésre sem. senkinek nem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.282005.gkisss (57) (Eladó)
Negatív
2010.07.21. 13:37:59
172965703
a vevő az eltelt három hétben többszöri e-mail-es megkeresésre sem reagált, az ezt megelőző értékeléseihez hasonlóan. ne köss vele üzletet, nagyon nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.282005.gkisss (57) (Eladó)
Negatív
2010.07.21. 13:37:21
172965705
a vevő az eltelt három hétben többszöri e-mail-es megkeresésre sem reagált, az ezt megelőző értékeléseihez hasonlóan. ne köss vele üzletet, nagyon nem ajánlom!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kinguska88_a (164) (Eladó)
Negatív
2010.07.14. 08:29:41
173090777
Nem jelentkezik, kb 3 hete! Akkor nem tudom, hogy miért kell licitálgatni! Jó kövér negatív! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben. Ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
04.26-án vásároltál tőlem!Tehát majd 2hónapja annyi pénzed nem volt hogy az első hónapban kifizesd,5 email írtam nem válaszoltál,egyik este felhívtál hogy kell a számlaszám és utalsz.Utaltál és küldtem is a csomagot,át is vetted.NEKED EZ A HOBBID?Na de mindenki össze tudja hasonlítani az Én értékeléseimet a tieiddel!!!Nálam TILTÓ LISTÁN VAGY!REMÉLEM KIZÁRNAK A VATERÁRÓL! NEM AJÁNLOM SENKINEK----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sikeres volt. Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyonjocuccok (76) (Eladó)
Pozitív
2010.06.13. 06:14:31
170298235
Minden rendben ment! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minimaxshop (2998) (Eladó)
Pozitív
2010.06.10. 11:36:03
171046845
Megbízható korrekt partner,köszönöm szépen a vásárlást!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ErdeszOutlet (3071) (Eladó)
Semleges
2010.06.08. 07:00:03
169376298
A vevő kb. egy hónap múlva fizetett!A postaköltségre még utána vagy 3 hetet vártam! E-mailekre nem válaszol,nagy nehezen értem el telefonon is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ugyan megjött a pénz,de nagyon sokat vártam rá!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a leganagyobb rendben ment köszönöm szépen.Maximálisan korrekt vásárló.Csak ajánlani tudom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,megbízható partner, ajánlom, és :++++...:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendebn volt. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, kommunikatív partner, ajánlom másnak is!pozitív:),köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Az adásvétel rendben és pontosan létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt,VILLÁMGYORS vevő! Mindenkinek szívből ajánlom! Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt,VILLÁMGYORS vevő! Mindenkinek szívből ajánlom! Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jobbulást kívánok !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő betegség miatt visszalépettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jobbulást kívánok !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: vevő betegség miatt visszalépettAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másfél hónapot vártam,töbszöri megkeresésre sem jelentkezett.
Másik fél: Összejött az üzlet,csak egy kicsit késve betegség miatt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő nem jelentkezett.........
Másik fél: Szia én már rég elutaltam a pénzt,de a kocka még nem jött meg
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsazsa75_a (1189) (Eladó)
Pozitív
2010.04.23. 20:26:27
163714242
Minden rendben ment-ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsazsa75_a (1189) (Eladó)
Pozitív
2010.04.23. 20:26:27
163777650
Minden rendben ment-ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívot adtam, bár majdnem egy hónapig húzódott az adásvétel. Ebből is látszik, hogy mindent meg lehet oldani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27 (10467) (Eladó)
Negatív
2010.04.19. 17:43:20
164296227
03.06-óta nem jött össze a pénz hogy kifizesd???? Ez több mint egy hónap. NEGATÍV
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1078789.trabanthang (974) (Eladó)
Semleges
2010.04.19. 10:50:35
165163036
Igazából negatívot kellene adnom, mert hiába írogattam neki, válaszra sem méltat, felelőtlenül vásárolgat, nem partner, csak ha saját érdeke úgy kívánja. De már levelemben megígértem, hogy semlegest kap, és én tartom a szavam. Gondolom itt sem fog válaszolni, ahogy az eddigi semlegesek tömegénél sem tette meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem lehet felkutatni, eltűnt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Korrekt vaterás. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lakijente (515) (Eladó)
Semleges
2010.04.13. 21:30:32
163723342
Csak azért adok semlegest mert a kapcsolatot felvette velem de azóta nem jelentkezik! 1 hónapot vártam! Sajnálom!
Másik fél: Késve de összejött az üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elmúlt egy hónapban nem jelentkezett, e-mailekre nem reagált, megbízhatatlan vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.kollarpatri (575) (Eladó)
Semleges
2010.04.12. 08:42:38
166094657
A vevő nem reagált egy e-mail-re sem.
Másik fél: Ne haragudj de a héten rendezem csak közbejött egy betegség.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kollarpatri (575) (Eladó)
Semleges
2010.04.12. 08:41:25
165997465
A vevő nem reagált egy e-mail-re sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vevő. Miden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinkberry (438) (Eladó)
Semleges
2010.04.08. 10:53:03
164776109
Írtam több emailt is, de válaszra nem méltatott.Nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő sajnos valamilyen okból nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő sajnos valamilyen okból nem jelentkezett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt!Gyors,pontos,megbízható vevő!A csomagot ma adtam fel!Költözés miatt csúsztam!Elnézést a késésért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Gyors,pontos,megbízható vevő!A csomagot ma adtam fel!Költözés miatt csúsztam!Elnézést a késésért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!Gyors,pontos,megbízható vevő!A csomagot ma adtam fel!Költözés miatt csúsztam!Elnézést a késésért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bogica55_t (337) (Eladó)
Pozitív
2010.03.24. 20:19:23
162858243
Minden rendben,szívesen ajánlom.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
puzsikreni (271) (Eladó)
Pozitív
2010.03.18. 17:18:03
164154826
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben ment! Köszönöm! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minimorisz64 (337) (Eladó)
Pozitív
2010.01.09. 09:15:23
159587504
Igen,az üzlet létre jött,és egy nagyon kedves vásárlóval lettem gazdagabb...ajánlom mindenkinek,tiszta szívből...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
