12990710.Nocika-N1 (2) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mariann766 (111) (Eladó)
Negatív
2010.08.23. 15:59:14
1159057346
Három hét után még csak arra sem vette a fáradságot hogy válaszoljon az email-eimre..Nem tudom hogy aki nem gondolja komolyan a vásárlást az miért licitál!!Nem szeretném ha viszont negatívot adnál mert úgy gondolom én nem hibáztam!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.littlest-shop (753) (Eladó)
Negatív
2010.08.09. 20:46:13
1072045803
másfél hónapig vártam az utalást,igéret volt de az utalás sajnos nem jött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kriszta76_2009 (45) (Eladó)
Negatív
2010.05.25. 10:05:12
1027385029
A vevő elállt a termék megvásárlásától.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a Vevő aukció zárása után rögtön jelezte, h elnézte nagyobb kiszerelést szeretett volna így nem kéri a terméket nekem viszont negatívot kell adnom a jutalék visszatérítés miatt nagyon sajnálom pedig szimpatikus ember :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEGATIV!Dec 19.en kifizetett aru a mai napig nem jott meg.Erdeklodtem emaiben dec vegen,volt pofaja hazudni hogy karacsony elott feladta.Utolso emailre nem is valaszolt!Most 15e ft os oraval probal valakit atverni!Utald vissza a penzem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megadott ideig nem fizette ki , ez negatív , ha visszaértékelsz kitiltatlak . Szigorúan tilos negatív értékelést adni az alábbi esetekben: Értékelésed válasz egy, a partnered által neked adott negatív értékelésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.