12990710.Nocika-N1 (2) 57.14% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
20 nap után sem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mariann766 (111) (Eladó)
Negatív
2010.08.23. 15:59:14
1159057346
Három hét után még csak arra sem vette a fáradságot hogy válaszoljon az email-eimre..Nem tudom hogy aki nem gondolja komolyan a vásárlást az miért licitál!!Nem szeretném ha viszont negatívot adnál mert úgy gondolom én nem hibáztam!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.littlest-shop (753) (Eladó)
Negatív
2010.08.09. 20:46:13
1072045803
másfél hónapig vártam az utalást,igéret volt de az utalás sajnos nem jött!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viki1966 (1138) (Eladó)
Semleges
2010.06.06. 19:48:44
1004356372
Örültem volna, ha ennyit ír: Mégsem kérem!. Talán legközelebb! :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szupergyors, kedves, jó kapcsolattartó. Maximálisan pozitív! Köszi szépen+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kriszta76_2009 (45) (Eladó)
Negatív
2010.05.25. 10:05:12
1027385029
A vevő elállt a termék megvásárlásától.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a Vevő aukció zárása után rögtön jelezte, h elnézte nagyobb kiszerelést szeretett volna így nem kéri a terméket nekem viszont negatívot kell adnom a jutalék visszatérítés miatt nagyon sajnálom pedig szimpatikus ember :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,kedves megbizható vevő csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi,adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEGATIV!Dec 19.en kifizetett aru a mai napig nem jott meg.Erdeklodtem emaiben dec vegen,volt pofaja hazudni hogy karacsony elott feladta.Utolso emailre nem is valaszolt!Most 15e ft os oraval probal valakit atverni!Utald vissza a penzem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors, pontos partner. Ajánlom mindenkinek. 100 % P O Z I T Í V ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadott ideig nem fizette ki , ez negatív , ha visszaértékelsz kitiltatlak . Szigorúan tilos negatív értékelést adni az alábbi esetekben: Értékelésed válasz egy, a partnered által neked adott negatív értékelésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.