JanikaApa (30) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala

77.78% pozitív visszajelzés
(42 Felhasználó adta)
77.78% pozitív visszajelzés
(42 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 42 45 adásvétel
Semleges: 13 adásvétel
Negatív: 0 0 12 12 adásvétel
0 0 67 70 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2016.06.28.
Utolsó belépés: 2026.01.16. 19:15
Teljes jogú felhasználó!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

MartonG01 (0) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2023.05.23. 07:04:46

Termékkód

3275449361

Vevő nem kívánja végül megvenni annak dacára, hogy megnyerte a licitet. Első emailre válaszolt utána eltűnt. Arra hivatkozik, hogy a terméknek nincs meg az eredeti karton doboza és szomorú. A termék hibátlan tartozékok megvannak és a potenciális vevő licit előtt nem tett fel semmilyen kérdést?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lásd a negatív értékelés rovatot
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

filmdok (16) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2022.01.15. 10:17:22

Termékkód

3119400713

Közben elállt a vásárlás szándékától. Korrekten első mail megkeresése mer ezt jelezte. Már csak az lett volna korrektebb, ha ő jelentkezik elsőnek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a szándékától mert közben kapott olcsóbb árut.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Unstoppable92 (19) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2021.02.15. 17:41:21

Termékkód

3005386910

A partner leütötte a terméket, de 1 hét elteltével sem jelentkezett érte. Megadott telefonszámán nem volt elérhető, leveleimre nem válaszolt. Ez idő alatt elvesztettem egy másik érdeklődőt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sqpp20 (-1) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2019.10.24. 08:51:19

Termékkód

2818850288

Meg sem vásárolta a terméket, nem tudom szeretne értékelni, akkor itt egy negatívum, ha már itt így megy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem is érdekelt a cseréje, de nem vette az adást. Szerintem semmi gond nincs azzal, ha valaki nem válaszol egy-egy megkeresésre, mivel szimplán nem érdekli.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

automex11 (13) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2019.09.26. 09:19:36

Termékkód

2817320456

Nem jött létre a tranzakció. Első alkalommal nem jött el az áruért, miután emailben rákérdeztem azt mondta elfelejtette másnapra ígérte, második emailre már nem is válaszolt, telefonszámot nem adott meg. Igazából probléma, hogy nem csak érdeklődött, hanem le is foglalta, így a hirdetésből is eltűnt a termék erre a két napra.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zimo88 (35) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2019.09.02. 19:58:21

Termékkód

2806210517

Nem volt lehetőségem törölni a hirdetést,ugyanis aznap kelt el másik online piacon. Úgy tűnik ez elég egy negatív értékeléshez.Összeget sem utalt,egyetlen e-mailes levelen megírt mondatán kívül nem okoztam kellemetlenséget a másik félnek. Elézve az értékeléseit,úgy döntöttem nekem pedig ennyi elég a negatív értkeléshez!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik portálon való sikeres értékesítéssel egybeeső vásárlás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

dominikdajka (1) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2019.06.15. 12:17:31

Termékkód

2771412623

A Vevő sajnos nem jelent meg a megbeszélt időpontban, e-mailekre nem válaszol, telefonszáma helytelen, nem lehet elérni. Egy válasz, hogy nem tart igényt valamire semmibe nem kerül, de ő ezt megspórolja, és így előadóként neked kell utána járni, hogy mi lehet a baj, miközben ha vevő vagy szerintem neked kell jobban az áru.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mecsoka (24) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2018.10.12. 17:34:24

Termékkód

2671111238

Megkeresésekre nem reagált, vételárat nem utalta el

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

magangyujto (163) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2018.01.23. 11:31:00

Termékkód

2579559047

Én másokkal ellentétben merek negatívot adni. Sajnos megint hiszékeny voltam, az értékelései ellenére kérésére beengedtem, hogy leüthesse a diafilmeket. Többször hitegetett, aztán már nem is válaszolt magánba és itt írt megkeresésemre. Csak ennyi.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Hitegetett!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Tamas816 (28) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2017.09.21. 23:11:10

Termékkód

2519806100

A vevő pár szavas választ adott mailes megkeresésemre,hogy azonnal címre jönne. Közöltem nem jó,megjelöltem két találkozóhelyet.Az elsőre azt közölte messze van, a másikra nem reagált.Majd újra megkerestem, arra sem reagált.Újra írtam: a héten kéne beszélni,régóta el szeretném adni a terméket,és már eltelt egy hét.A vevő írta, hogy közben vett egy xboxot, és ha negatívan értékelem, akkor bemásolja az üzenetváltást, és hazugságokkal fenyegetőzött. Megbízhatatlan, nem egyenes, mindenkit óva intek.
Másik fél: Ez a felhasználó,egy majom. Ennyit hazudni még a politikusok sem tudnak... Erre elégül ki,őszintén lejött a beszélgetésünk lezárásában,hogy negatívot ad. Sajnálni tudom csak.. De lassan már azt sem.. Még én benzinezgetek,az időmet is rászánom,hogy őfelsége ülhessen a kényelmes picsáján,hogy elmegyek a termékért,több alkalommal is.. Erre a Tamás báttyának sosem volt jó... Vagy pancsizott,vagy a belét tömte,a fene tudja. De olyan élvezettel fenyegetett meg ma,ha ma nem veszem át,akkor negatív értekelést ad. :-) Rögtön beszartam... :-D Tolja fel magának,mit képzel az ilyen magáról?... Nem ajánlom senkinek,nagyon sunyi,nagyon kényelmes,vigyázzatok vele... ;-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

teleholmi (932) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2017.07.26. 18:10:58

Termékkód

2506796921

Tegnap aron alul sikerult megnyernem egy laptopot,majd az emailemre (hogy mikor es hol tudnam atvenni a termeket) az elado azt valaszolta,sajnos elotte levo napon masik portalon eladta,es elfelejtette levenni a Vaterarol. Nem ajanlom senkinek,nem korrekt!!! Csupan megvarta az aukcio veget,hatha felmegy az ara. Mivel nem ment fel,az altalam kinalt osszegert nem akarta atadni a laptopot. Negativ!!!
Másik fél: A termék a licit megnyerését ­megelőző napon sajnos elkelt­ másik adás-vételi portálon,és elfelejtettem lejárttá tenni az­ aukciót. A vásárló­ korrekten,normálisan­ elfogadta,így csak köszönni ­tudtam volna neki.... Ui.: -Amiért email-ben megígérte a semleges értékelést,és ennek ellenére sunyi,gerinctelen módon negatív értékelést adott,a pozitív értékelés,amit szövegként megattam az ő profiljára,érvénytelen,ilyen "embernek" nem jár,sajnálom a körülötte élőket.... :-) NEGATÍV az ilyen haszonlesőknek... ;-)

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

corexfuture (12) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2016.11.22. 01:13:43

Termékkód

2374459136

Időpontmódosítások, hol emiatt, hol amiatt, valaki mindig bekavar, valami mindig közbejön. Én nem érek rá erre. Ráadásul a Vatera jutalékkal való trükközés kiütötte nálam a biztosítékot. Kerüljenek az ilyen emberek, vevők engem.
Másik fél: Eddigi eladóktól való vásárlásaim során nem tapasztaltam ilyen szedettvetett,szétszórt eladóval... Látható,hogy eddig minden vásárló meg volt velem elégedve,erre ez az eladó,állandóan amikor szerettem volna átvenni a terméket, csak "ma vidékre utaztam,ma vidékre utaztam,ma vidékre utaztam" szöveggel szembesültem... Rugalmatlan,csak megnehezíti a vevő dolgát,érzéseim szerint direkt... Nem ajánlom,maximálisan negatív élményt okozott a számunkra. Sajnálom,hogy megtetszett a "hirdetése"... Negatív.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 5. módosított átvételi időpont, vaterával szembeni tiszteletlen eljárás