burzoka (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mikor megnyertem a terméket közölte hogy még egy kicsit fizessek már rá inkább, mert így neki nem éri meg... korrekt nem?!
Másik fél: Szeretném megvédeni magam,ez nem így történt!
Kb egy hónapja léptem be a vaterára azelőtt sem ismertem igazán!Hagyományos árverésen keresztül árultam a termékemet,és sajnos az történt hogy nem jól adtam meg az árakat!Sajnos nem volt időm tanulmányozni és igazán nem olvastam át,hogyan is kell megadni az árakat a hagyományos árverésen!Meg lehet nézni hogy volt egy fixáras eladásom amivel semmi probléma nem volt!pozitív visszajelzést kaptam!Nem akarom a saját üzletemet rontani!Ez felháborítónak tartom!Ő biztosan már az anyja hasában megtanult vaterázni!?azért ilyen okos!Amúgy beszéltem vele és bocsánatot kértem tőle,elmondtam neki,hogy ezt nem így akartam!Csak ennyit rólad berkijudit!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
