burzoka (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves,barátságos vevő.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lavina2000 (251) (Eladó)
Pozitív
2011.02.21. 22:04:03
1437576316
Minden rendben, ajánlásom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LizardEtterem (13) (Eladó)
Pozitív
2011.02.14. 12:22:53
1440090053
Részünkről sikeres volt az üzlet. Üdvözlettel, Lizard étterem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FairMarket_a (66) (Eladó)
Pozitív
2011.02.09. 15:12:01
1439422506
Minden rendben volt. Korrekt, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást minden ok++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Shine5_a (3181) (Eladó)
Semleges
2010.11.18. 22:21:40
183411573
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KapmegyerGSM (3510) (Eladó)
Pozitív
2010.11.03. 18:37:07
183235867
Gyors és megbízható vásárló. Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1548882.LaliDia_a (-1) (Eladó)
Semleges
2010.10.13. 10:07:24
182266804
Megtekintést követően nem tudtunk megeggyezni egyéb elképzelések folytán!De egy korrekt partner és remélem kötünk majd üzletet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden ok korrekt megbízható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mikor megnyertem a terméket közölte hogy még egy kicsit fizessek már rá inkább, mert így neki nem éri meg... korrekt nem?!
Másik fél: Szeretném megvédeni magam,ez nem így történt!
Kb egy hónapja léptem be a vaterára azelőtt sem ismertem igazán!Hagyományos árverésen keresztül árultam a termékemet,és sajnos az történt hogy nem jól adtam meg az árakat!Sajnos nem volt időm tanulmányozni és igazán nem olvastam át,hogyan is kell megadni az árakat a hagyományos árverésen!Meg lehet nézni hogy volt egy fixáras eladásom amivel semmi probléma nem volt!pozitív visszajelzést kaptam!Nem akarom a saját üzletemet rontani!Ez felháborítónak tartom!Ő biztosan már az anyja hasában megtanult vaterázni!?azért ilyen okos!Amúgy beszéltem vele és bocsánatot kértem tőle,elmondtam neki,hogy ezt nem így akartam!Csak ennyit rólad berkijudit!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott! Pontos, megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.