145360.susa7_v (-1) 40%
felhasználó összefoglaló oldala
40% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2004.08.09.
Utolsó belépés: 2010.05.20. 23:11
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Az aukció után megkerestem, rácsodálkozott egy-két dologra, ami feketén-fehéren le volt írva a leírásban, utána azt ígérte, hogy egy héten belül visszaszól, mert lehet, hogy \\\\így\\\\ (ti. azt hitte, hogy téli gumi van a keréken, amikor le van írva magyarul, hogynyári) mégsem kell neki az áru. Ez volt ~3 héttel ezelőtt. Azóta még csak annyit sem szólt, hogy bocs, nem kell a cucc.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni a vevőt, sajnálom...
Másik fél: Nem igáz, találkozőt beszéltünk telefonon , de egy nappal késöbb lemonta egy e-mailben.
tisztelettel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
