145360.susa7_v (-1) 40%
felhasználó összefoglaló oldala
40% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2004.08.09.
Utolsó belépés: 2010.05.20. 23:11
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Az aukció után megkerestem, rácsodálkozott egy-két dologra, ami feketén-fehéren le volt írva a leírásban, utána azt ígérte, hogy egy héten belül visszaszól, mert lehet, hogy \\\\így\\\\ (ti. azt hitte, hogy téli gumi van a keréken, amikor le van írva magyarul, hogynyári) mégsem kell neki az áru. Ez volt ~3 héttel ezelőtt. Azóta még csak annyit sem szólt, hogy bocs, nem kell a cucc.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem lehet elérni a vevőt, sajnálom...
Másik fél: Nem igáz, találkozőt beszéltünk telefonon , de egy nappal késöbb lemonta egy e-mailben.
tisztelettel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
