1480242.lamantin73 (9) 69.57% felhasználó összefoglaló oldala

69.57% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
69.57% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 16 20 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 7 8 adásvétel
0 0 25 30 adásvétel
Lakhely: Dunaújváros
Regisztráció dátuma: 2010.05.12.
Utolsó belépés: 2010.06.22. 16:05
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

pazaza (1777) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.11.07. 20:05:12

Termékkód

172157145

A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lizu07 (3915) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.08.03. 15:36:40

Termékkód

173775308

A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat! Sajnálom, de negatív

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lizu07 (3915) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.08.03. 15:35:38

Termékkód

173719642

A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat! Sajnálom, de negatív!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tanna15 (2376) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.07.26. 16:58:25

Termékkód

172193303

nem jelentkezik a vevő, a felszólításra sem reagál

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pentagram13_a (41) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.07.06. 20:10:18

Termékkód

173057661

A pénzt elküldtem és az áru a mai napig nem jött meg! Kértem e-mailben,hogy küldje el a postai RL számot. Semmi reakció! Küldtem sms üzenetet semmi reakció! Képes 1000Ft-ért a becsületét eljátszani?! Ez minősíti,hogy milyen ember!! Remélem az élettől vissza kapja majd amit művelt! Nem ajánlom senkinek!! Egy csaló és nagyon aljas amit művelt!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sweden108 (113) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.21. 17:36:59

Termékkód

172371171

A telefon kikapcsolva, e-mailre nem reagál. Mindenki lehet elfoglalt és lehet magánügye, de valamiféle kommunikációt kell nyújtani az emberek felé akitől vásárol, h ekkor jelentkezem, most ez van az van. Ezért azt kell mondanom számomra negatív partner. Remélem legközelebb már nem lesz az.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: pár levelet váltottunk utána teljesen eltünt, nem reagállt a többszöri megkeresésre se.
Felhasználó

KLEOPATRA9_a (461) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.15. 16:39:54

Termékkód

171441421

Tisztelt vásárló kérte hozzam előrébb az aukció zárását,és utána közölte velem,hogy mégsem kéri a cipőt,mivel gombostűfejnyi pont sérülés van az orrán.Hát könyörgöm,akkor minek licitál rá,miért kéri a zárást?Azóta a nike sz.idő árát is lealkudta ,leengedtem,de nem reagál,nem jelentkezik.Máshová utalt,csak nekem nem ad életjelet!Nem ajánlom!Komolytalan,és az értékelések szeint nem csak velem szórakozik.Miért is van még itt,és miért vásárol ha nem tart rá,igényt,de a legbosszantóbb,nem elérhető!
Másik fél: A kedves eladó nagyon jó szögből fényképezett, nem látszott, hogy elől lukas a cipő. Miután licitáltam feltette a rózsaszín fiú cipőről a valódi képeket. Kértem a licit törlését- de annyira rám akarta tukmálni - nem értette meg, hogy én nem akarok hibás cipőt venni és rózsaszínt sem a fiamnak. Erőszakos, buta, és neveletlen. NEm ajánlom. Meg kell nézni a többi minősítését!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

296854.Babaklub_v (954) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.05.20. 16:39:32

Termékkód

170564664

Az árut csütörtökön ütötted le, az én számlámon hétfőn volt rajta az elutalt összeg. Ma csütörtök van,(pont egy hét telt el) és a cipő már nálad van...Tehát egy hét alatt lebonyolódott az adás-vétel... majd azt írod, hogy többszöri kérés után ment a csomag. Hááát... Látom, kezdő Vaterás vagy, tudod, itt ez nem szokás, hogy csak úgy dobálózunk a semleges, illetve negatív értékelésekkel. ...A cipő pedig remek állapotban van, de ha neked nem felel meg, visszavásároltam volna. Volna... Minden Jót:-)
Másik fél: Asszonyom! A pénz azonnal a számláján volt - és meg vannak az email-k amiket írt, hogy már feladtam postán a cipőt ... utána 4 napra telefonon közli velem, hogy nem is adta fel, mert nem volt itthon! Több email-t is írtam. De mindegyj. A lényeg,hogy tiszta egy merő kosz volt a cipő, alig lehetett kimosni - ráadásul most visszaküldöm, mivel felemás méretet küldött el! Ezt az értékelés előtt észreveszem, még negativat is adok. REmélem a pénzem visszautalja - a cipőt visszaküldöm, mivel az egyik 27-es a másik 28-as. Felháborító, hogy még Önnek áll feljebb, holott legalább kimosta volna mielőtt egy kisgyerekes családba elküldi a cipőjét! Ez nem az én szégyenem!Kezdő vaterást hagyjuk nem ismer..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.