1480242.lamantin73 (9) 69.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat! Sajnálom, de negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a megbeszélt határidőig nem küldte a vételárat! Sajnálom, de negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nem jelentkezik a vevő, a felszólításra sem reagál
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.firemanus (1974) (Eladó)
Pozitív
2010.07.16. 21:32:17
172122926
Nagyon kedves, korrekt, megbízható vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
firemanus (1974) (Eladó)
Pozitív
2010.07.16. 21:32:17
172074961
Nagyon kedves, korrekt, megbízható vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
firemanus (1974) (Eladó)
Pozitív
2010.07.16. 21:32:17
170433277
Nagyon kedves, korrekt, megbízható vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszi a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1497226.jucus117 (16) (Vevő)
Pozitív
2010.07.16. 06:24:43
173585543
Megbizható, korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.firemanus (1974) (Eladó)
Pozitív
2010.07.15. 14:56:11
170405159
Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1050936.buntanya_v (203) (Eladó)
Pozitív
2010.07.12. 17:01:46
171920215
Minden rendben volt, Csak +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ravenraven_a (316) (Eladó)
Semleges
2010.07.09. 10:56:56
171435853
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pentagram13_a (41) (Vevő)
Negatív
2010.07.06. 20:10:18
173057661
A pénzt elküldtem és az áru a mai napig nem jött meg! Kértem e-mailben,hogy küldje el a postai RL számot. Semmi reakció! Küldtem sms üzenetet semmi reakció! Képes 1000Ft-ért a becsületét eljátszani?! Ez minősíti,hogy milyen ember!! Remélem az élettől vissza kapja majd amit művelt! Nem ajánlom senkinek!! Egy csaló és nagyon aljas amit művelt!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hlasznyikati (12) (Eladó)
Semleges
2010.07.03. 16:44:01
173764352
Sajnos a leveleink nem jutottak el egymáshoz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.firemanus (1974) (Eladó)
Pozitív
2010.07.01. 19:12:09
170865953
Kedves, megbízható, korrekt vevő, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gulyasneandyka (258) (Eladó)
Pozitív
2010.06.26. 16:12:14
170345924
Minden rendbe ment! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefon kikapcsolva, e-mailre nem reagál. Mindenki lehet elfoglalt és lehet magánügye, de valamiféle kommunikációt kell nyújtani az emberek felé akitől vásárol, h ekkor jelentkezem, most ez van az van. Ezért azt kell mondanom számomra negatív partner. Remélem legközelebb már nem lesz az.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: pár levelet váltottunk utána teljesen eltünt, nem reagállt a többszöri megkeresésre se.831950.unikornis87 (122) (Eladó)
Pozitív
2010.06.16. 17:58:13
171575932
Gyors, pontos, megbízható partner, csak is +++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothandrea27 (113) (Eladó)
Pozitív
2010.06.15. 20:42:01
170892085
Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KLEOPATRA9_a (461) (Eladó)
Negatív
2010.06.15. 16:39:54
171441421
Tisztelt vásárló kérte hozzam előrébb az aukció zárását,és utána közölte velem,hogy mégsem kéri a cipőt,mivel gombostűfejnyi pont sérülés van az orrán.Hát könyörgöm,akkor minek licitál rá,miért kéri a zárást?Azóta a nike sz.idő árát is lealkudta ,leengedtem,de nem reagál,nem jelentkezik.Máshová utalt,csak nekem nem ad életjelet!Nem ajánlom!Komolytalan,és az értékelések szeint nem csak velem szórakozik.Miért is van még itt,és miért vásárol ha nem tart rá,igényt,de a legbosszantóbb,nem elérhető!
Másik fél: A kedves eladó nagyon jó szögből fényképezett, nem látszott, hogy elől lukas a cipő. Miután licitáltam feltette a rózsaszín fiú cipőről a valódi képeket. Kértem a licit törlését- de annyira rám akarta tukmálni - nem értette meg, hogy én nem akarok hibás cipőt venni és rózsaszínt sem a fiamnak. Erőszakos, buta, és neveletlen. NEm ajánlom. Meg kell nézni a többi minősítését!
MEGBÍZHATÓ VATERÁS!KÖSZÖNÖM A VÁSÁRLÁST!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden,nagyon kedves vásárló,csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben lezajlott az adás-vétel, AJÁNLOM lamantin73-at mindenkinek !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1088077.kalendula (275) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 23:49:27
171207194
Minden simán és gyorsan zajlott, köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyongyi123 (245) (Eladó)
Pozitív
2010.06.04. 19:35:23
172149463
Gyors,korrekt vásárló.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
271522.kite68 (227) (Eladó)
Pozitív
2010.06.04. 14:49:29
171028337
Korrekt partner, csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Negatív
2010.05.20. 16:39:32
170564664
Az árut csütörtökön ütötted le, az én számlámon hétfőn volt rajta az elutalt összeg. Ma csütörtök van,(pont egy hét telt el) és a cipő már nálad van...Tehát egy hét alatt lebonyolódott az adás-vétel... majd azt írod, hogy többszöri kérés után ment a csomag. Hááát...
Látom, kezdő Vaterás vagy, tudod, itt ez nem szokás, hogy csak úgy dobálózunk a semleges, illetve negatív értékelésekkel.
...A cipő pedig remek állapotban van, de ha neked nem felel meg, visszavásároltam volna. Volna... Minden Jót:-)
Másik fél: Asszonyom! A pénz azonnal a számláján volt - és meg vannak az email-k amiket írt, hogy már feladtam postán a cipőt ... utána 4 napra telefonon közli velem, hogy nem is adta fel, mert nem volt itthon! Több email-t is írtam. De mindegyj. A lényeg,hogy tiszta egy merő kosz volt a cipő, alig lehetett kimosni - ráadásul most visszaküldöm, mivel felemás méretet küldött el! Ezt az értékelés előtt észreveszem, még negativat is adok. REmélem a pénzem visszautalja - a cipőt visszaküldöm, mivel az egyik 27-es a másik 28-as. Felháborító, hogy még Önnek áll feljebb, holott legalább kimosta volna mielőtt egy kisgyerekes családba elküldi a cipőjét! Ez nem az én szégyenem!Kezdő vaterást hagyjuk nem ismer..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szaboattila6 (122) (Eladó)
Pozitív
2010.05.17. 22:03:05
170235434
Minden a legnagyobb rendben ment, megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
