1492829.Mongo85 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
66.67% pozitív visszajelzés
(4 Felhasználó adta)
Lakhely: Kazincbarcika
Regisztráció dátuma: 2010.05.23.
Utolsó belépés: 2011.05.12. 02:57
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Az aukcio zarasa utan az altalam kuldott vasarloi tajekoztatora szinte egybol valaszolt hogy par napon belul befizeti a vetelar osszeget a szamlaszamomra de ez egy honap alatt sem tortent meg. A ,,vevo,, meg azota eltunt es semmilyen formaban nem jelenkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az aukcio tobb mint egy honapja lejart de a termeket nem vette at es annak a vetelarat az igerete ellenere nem fizette ki mikozben a vateran aktiv volt. .Az akció leütése után napokig nem keresett,két e-mailt is küldtem azokra sem érkezett válasz,a megadott telefonszámon hívtam 2 ízben egyszer fogadta a hívásom de azt állította,hogy ő nem vaterázik.Vagy valótlanok az adatai vagy nem kívánta kifizetni a vásárolt terméket.Ezeknek a fényében NEGATÍV értékelésnél jobbat nem érdemel,és mindenkinek azt ajánlom kerülje!!!
Másik fél: Elnézést kell kérnem, de sajnos több dolog is közbejött!
