1492829.Mongo85 (2) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az aukcio zarasa utan az altalam kuldott vasarloi tajekoztatora szinte egybol valaszolt hogy par napon belul befizeti a vetelar osszeget a szamlaszamomra de ez egy honap alatt sem tortent meg. A ,,vevo,, meg azota eltunt es semmilyen formaban nem jelenkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az aukcio tobb mint egy honapja lejart de a termeket nem vette at es annak a vetelarat az igerete ellenere nem fizette ki mikozben a vateran aktiv volt. .vargadigital (3025) (Eladó)
Pozitív
2010.11.22. 09:23:38
181966474
Minden rendben volt, pontos megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
340953.holdemos19 (348) (Eladó)
Pozitív
2010.10.10. 12:44:28
179311652
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az akció leütése után napokig nem keresett,két e-mailt is küldtem azokra sem érkezett válasz,a megadott telefonszámon hívtam 2 ízben egyszer fogadta a hívásom de azt állította,hogy ő nem vaterázik.Vagy valótlanok az adatai vagy nem kívánta kifizetni a vásárolt terméket.Ezeknek a fényében NEGATÍV értékelésnél jobbat nem érdemel,és mindenkinek azt ajánlom kerülje!!!
Másik fél: Elnézést kell kérnem, de sajnos több dolog is közbejött!
sundancekid13 (264) (Eladó)
Pozitív
2010.08.11. 02:23:25
177676136
Nagyon kedves,rendes vevő,mindenképpen tudom ajánlani,pozitív+++++++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
JamesBand_a (1329) (Eladó)
Pozitív
2010.07.24. 17:10:17
174262534
Minden rendben, kitünő vaterés partner, csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
