1510822.bedboys625_v (-3) 42.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Soroksarszi (95) (Eladó)
Negatív
2010.09.16. 17:27:32
171970128
Leüti a terméket, de nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gombicsek77 (475) (Eladó)
Negatív
2010.07.18. 18:00:15
172715964
igérget,és semmit nem tartott be, nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő komolytalan, nem válaszol az emailekre. Nem ajánlom senkinek! Már több mint egy hónapja... Tovább nem tudok várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő komolytalan, nem válaszol az emailekre. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.domper27 (10467) (Eladó)
Negatív
2010.06.29. 22:56:39
171336581
Sajnálom de nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Belbenoit66 (224) (Eladó)
Negatív
2010.06.29. 16:36:07
171611287
A vevő elkérte a számlaszámomat telefonon,e-mail-ben,azóta eltelt 2 hét,többször írtam neki,de nem utalt.Amint látom,nem én leszek az első,de valószínűleg az utolsó sem,akinek újra fel kell majd rakni a terméket a Vaterára..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem érettem el semmilyen formában! nagy negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megkeresésekre nem jelentkezik! Komolytalan kis kretén! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megkeresésekre nem jelentkezik! Komolytalan kis kretén! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megkeresésekre nem jelentkezik! Komolytalan kis kretén! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az aukció 10 napja lezárult és többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Mivel több eladó is ezt jelezte vissza, valószínű csak unalmában licitál és nincs tisztában a jogkövetkezményeivel! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.quality123_a (635) (Eladó)
Negatív
2010.06.25. 20:27:46
171728717
10 napja hogy lezárult az aukció, de hiába kerestem többször is emailben és kértem jelezzen nekem vissza, de ez az idő nem volt elég neki hogy válaszoljon és fizessen pedig figyeltem hogy a vaterát látogatja rendszeresen. Sajnálom ez negatív...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.OriginalStore1 (625) (Eladó)
Negatív
2010.06.22. 17:20:02
172261377
A leírásban foglaltakat a licittel elfogadta (hogy 5 munkanapon belül elutalja a vételásrat) , az aukció 13-án zárult, ma 22-a van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.