1510822.bedboys625_v (-3) 42.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Soroksarszi (95) (Eladó)
Negatív
2010.09.16. 17:27:32
171970128
Leüti a terméket, de nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ezustekszer (3345) (Eladó)
Semleges
2010.09.10. 21:37:34
172729572
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, de eddig csak ígéret érkezett, fizetés nem. Nem hiszem, hogy van még mire várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Majd két hónap alatt 2 e-mailben ígéret - fizetés mégsem történt.Nem tudok tovább várni, sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudok tovább várni, sajnálom...Sajnos tovább nem tudok várni! Az utolsó jelentkezése óta majdnem egy hónap telt el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gombicsek77 (475) (Eladó)
Negatív
2010.07.18. 18:00:15
172715964
igérget,és semmit nem tartott be, nem ajánlom senkinek!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő egy hónapos hitegetést követően sem fizetett. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mamuci1_a (2029) (Eladó)
Semleges
2010.07.13. 15:00:25
172588223
Nem tudok semmit a vevőről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudok semmit a vevőről.A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő komolytalan, nem válaszol az emailekre. Nem ajánlom senkinek! Már több mint egy hónapja... Tovább nem tudok várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő komolytalan, nem válaszol az emailekre. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Örömmel adom az első értékelést! Remek vaterás vásárló válik belőled. Viseld egészséggel a fülbevalókat! A csomagot ma adom fel ajánlott levélként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örömmel adom az első értékelést! Remek vaterás vásárló válik belőled. Viseld egészséggel a fülbevalókat! A csomagot ma adom fel ajánlott levélként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örömmel adom az első értékelést! Remek vaterás vásárló válik belőled. Viseld egészséggel a fülbevalókat! A csomagot ma adom fel ajánlott levélként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Örömmel adom az első értékelést! Remek vaterás vásárló válik belőled. Viseld egészséggel a fülbevalókat! A csomagot ma adom fel ajánlott levélként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos tovább nem tudok várni, mert a vatera felé jelentenem kell, hogy nem jött össze az adás-vétel, ellenkező esetben jutalékot kell fizetnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom, hogy nem jött össze.domper27 (10467) (Eladó)
Negatív
2010.06.29. 22:56:39
171336581
Sajnálom de nem várok tovább.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Belbenoit66 (224) (Eladó)
Negatív
2010.06.29. 16:36:07
171611287
A vevő elkérte a számlaszámomat telefonon,e-mail-ben,azóta eltelt 2 hét,többször írtam neki,de nem utalt.Amint látom,nem én leszek az első,de valószínűleg az utolsó sem,akinek újra fel kell majd rakni a terméket a Vaterára..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem érettem el semmilyen formában! nagy negatív
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megkeresésekre nem jelentkezik! Komolytalan kis kretén! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megkeresésekre nem jelentkezik! Komolytalan kis kretén! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A megkeresésekre nem jelentkezik! Komolytalan kis kretén! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az aukció 10 napja lezárult és többszöri megkeresésre sem jelentkezett. Mivel több eladó is ezt jelezte vissza, valószínű csak unalmában licitál és nincs tisztában a jogkövetkezményeivel! Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.quality123_a (635) (Eladó)
Negatív
2010.06.25. 20:27:46
171728717
10 napja hogy lezárult az aukció, de hiába kerestem többször is emailben és kértem jelezzen nekem vissza, de ez az idő nem volt elég neki hogy válaszoljon és fizessen pedig figyeltem hogy a vaterát látogatja rendszeresen. Sajnálom ez negatív...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.OriginalStore1 (625) (Eladó)
Negatív
2010.06.22. 17:20:02
172261377
A leírásban foglaltakat a licittel elfogadta (hogy 5 munkanapon belül elutalja a vételásrat) , az aukció 13-án zárult, ma 22-a van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlot. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlot. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlot. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlot. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.MAndi2315 (1596) (Eladó)
Pozitív
2010.06.17. 12:32:43
171956600
Gyors, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek, és köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható vásárló! Szívből ajánlom mindenkinek! Köszönöm szépen a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendbenm volt köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
accent-eredeti (3912) (Eladó)
Pozitív
2010.06.11. 19:25:20
171541001
Minden rendben ment. CSAK ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
accent-eredeti (3912) (Eladó)
Pozitív
2010.06.11. 19:25:20
171541000
Minden rendben ment. CSAK ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
accent-eredeti (3912) (Eladó)
Pozitív
2010.06.11. 19:25:20
171541018
Minden rendben ment. CSAK ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kalika11_a (200) (Eladó)
Pozitív
2010.06.08. 08:22:54
170951987
Gyors korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
