1640729.LALIKA0 (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A megbeszélt határidőig nem érkezett meg az összeg,utóbbi levelemre nem kaptam választ!Én megértem,hogy beteg gyermek mellett nem nagyon lehet ugrálni,én is inkább gyógyszerre költöm a pénzt.Sajnálom,hogy így zárult le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.erika197910 (1095) (Eladó)
Negatív
2012.03.29. 17:12:40
1561706504
telefonon sikerült egyszer a férjjel beszélnem, aki azt ígérte vissza hív a felesége. majd kaptam egy e-amilt, hogy legkésőbb hétfőn utal. azóta se utalás, se semmi válasz. legalább írhattál volna, hogy bocsi de mégse kell!
Másik fél: Igazad van,de a pici fiam beteg lett,és mivel a párom minden nap késön jár haza,igy nemtudtam megoldani a pici miatt hogy bank közelébe jussak.És mivel azt irtad hogyha hétfön nemlesz a számládon a pénz akkor meghirdeted újra..Én teljesen megértelek és én kérek elnézést,de nemtudtam megigérni hogy tudok utalni,ezért nem mertem irni..mégegyszer bocsi hogy igy alakult...
tomi1871 (1071) (Eladó)
Negatív
2011.08.07. 21:14:56
1461233179
Sajnálom el vitte más a cipőt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.