1640729.LALIKA0 (3) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A megbeszélt határidőig nem érkezett meg az összeg,utóbbi levelemre nem kaptam választ!Én megértem,hogy beteg gyermek mellett nem nagyon lehet ugrálni,én is inkább gyógyszerre költöm a pénzt.Sajnálom,hogy így zárult le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.erika197910 (1095) (Eladó)
Negatív
2012.03.29. 17:12:40
1561706504
telefonon sikerült egyszer a férjjel beszélnem, aki azt ígérte vissza hív a felesége. majd kaptam egy e-amilt, hogy legkésőbb hétfőn utal. azóta se utalás, se semmi válasz. legalább írhattál volna, hogy bocsi de mégse kell!
Másik fél: Igazad van,de a pici fiam beteg lett,és mivel a párom minden nap késön jár haza,igy nemtudtam megoldani a pici miatt hogy bank közelébe jussak.És mivel azt irtad hogyha hétfön nemlesz a számládon a pénz akkor meghirdeted újra..Én teljesen megértelek és én kérek elnézést,de nemtudtam megigérni hogy tudok utalni,ezért nem mertem irni..mégegyszer bocsi hogy igy alakult...
Gyors, megbízható Partner. Mindenkinek ajánlom! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, úton van a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kizoma_t (1808) (Eladó)
Pozitív
2011.10.30. 18:59:32
1469666187
Sajnos az adásvétel nem jött létre,mert a vevő visszalépett,de ennek ellenére ajánlom,mert korrekt módon jelezte!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tomi1871 (1071) (Eladó)
Negatív
2011.08.07. 21:14:56
1461233179
Sajnálom el vitte más a cipőt!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.adobado09 (1191) (Eladó)
Semleges
2011.08.04. 22:35:23
1460763776
Igaz, hogy türelmet kértem, mert nem tudtam egyedül a postára vinni a nagy csomagot minden órás kismamaként. Jeleztem feladás után, hogy a postaköltség duplája volt, de két hónap elteltével sem utalta át a pénzt... Csalódott vagyok, mert jóhiszeműen bíztam benne, de ez már az én butaságom marad :-( .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, türelmes, megbízható vevő. Másoknak is ajánlom, úton a csomag! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jutka1230 (1740) (Eladó)
Pozitív
2011.07.08. 22:33:59
1460483246
Megbízható, korrekt vásárló, szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterorsi (273) (Eladó)
Pozitív
2011.06.30. 22:19:05
1459025322
Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
