Snufi1000 (18) 95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több, mint 2 hét telt el a vásárlás óta, de a vásárló nem jelentkezett, pedig többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Ha még csak válaszra sem méltat, akkor megérdemli a negatív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több, mint 2 hét telt el a vásárlás óta, de a vásárló nem jelentkezett, pedig többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Ha még csak válaszra sem méltat, akkor megérdemli a negatív értékelést.
Másik fél: Sajnálom, nem kaptam meg az adatokat az oldaltól, más eladónál is volt ilyen probléma, ott leírtam publikusan a címem a kérdéseknél, de mivel ez szabályellenes még én lettem megbüntetve. Így nem akartam mégegyszer oda leírni. szerencsére a másik eladó megkapta az adataimat mielőtt az törlésre került volna, így fel tudtam vele venni a kapcsolatot. az e3ladótól sem kaptam meg ezekszerint a levelet. grat az oldalnak. eddig semmi gond nem volt, mint azt az értékeléseimen is látni lehet. örültem
