Snufi1000 (18) 95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
novemberek_a (9) (Eladó)
Pozitív
2014.12.09. 16:51:36
2002582079
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors megbízható Partner. Mindenkinek ajánlom,+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors megbízható Partner. Mindenkinek ajánlom,+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babilla09 (1840) (Eladó)
Pozitív
2014.09.13. 08:35:51
1974591545
Gyors,pontos vevő,mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, rugalmas, jó kapcsolattartó vásárló, Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.walterkriszti (242) (Eladó)
Pozitív
2014.08.01. 11:43:45
1935882677
Csak ajánlani tudom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.babilla09 (1840) (Eladó)
Pozitív
2014.06.04. 08:50:07
1914431501
Gyors,pontos vevő,mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kultakutri (464) (Eladó)
Pozitív
2014.05.20. 19:17:08
1901534075
Aranyos, jó kapcsolattartó, gyors partner, mindenkinek szívből ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kultakutri (464) (Eladó)
Pozitív
2014.05.20. 19:17:08
1882583417
Aranyos, jó kapcsolattartó, gyors partner, mindenkinek szívből ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Másnak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Viragbaba01 (143) (Eladó)
Pozitív
2014.01.23. 17:16:00
1848531164
Minden rendben volt. Korrekt partner.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Több, mint 2 hét telt el a vásárlás óta, de a vásárló nem jelentkezett, pedig többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Ha még csak válaszra sem méltat, akkor megérdemli a negatív értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több, mint 2 hét telt el a vásárlás óta, de a vásárló nem jelentkezett, pedig többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot. Ha még csak válaszra sem méltat, akkor megérdemli a negatív értékelést.
Másik fél: Sajnálom, nem kaptam meg az adatokat az oldaltól, más eladónál is volt ilyen probléma, ott leírtam publikusan a címem a kérdéseknél, de mivel ez szabályellenes még én lettem megbüntetve. Így nem akartam mégegyszer oda leírni. szerencsére a másik eladó megkapta az adataimat mielőtt az törlésre került volna, így fel tudtam vele venni a kapcsolatot. az e3ladótól sem kaptam meg ezekszerint a levelet. grat az oldalnak. eddig semmi gond nem volt, mint azt az értékeléseimen is látni lehet. örültem
MegbÍzható vásárló+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors, megbízható partner, csak ajánlani tudom! Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ildiko691 (938) (Eladó)
Pozitív
2011.04.21. 18:30:12
1453114594
Gyors,megbizható vevő.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors és korrekt partner. Mindenkinek ilyen üzleti partnert kívánok. Szívből ajánlom. Köszönöm a vásárlást, remélem, még találkozunk. Sok-sok ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható,gyors,kommunikatív partner!Szívesen ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Monyesz007 (634) (Eladó)
Pozitív
2010.07.14. 16:07:47
1098123404
A személyes találkozás alkalmával egy nagyon szimpatikus, pontos, kapcsolattartó partnert ismerhettem meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Minden pozitív!!!!!!!!!Jó nyarat nektek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívat adok bár mindketten tudjuk most már h nem így lenne a jogos.Eddig tartogattam a véleményemet, mert rettenetesen dühös voltam amikor megkaptam a pónikat! 5 db közülük minőségen aluli állapotban volt és ez a termékleírásban nem szerepelt.
Másik fél: Köszönöm,sajnos nem értek egyet azzal, hogy a termékleírásban nem szerepelt, hisz ott volt, hogy hibás, sérült,hiányos.sajnálom, hogy félreértettük egymást:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
encsus06 (2016) (Eladó)
Pozitív
2010.06.18. 14:13:44
1069243845
Minden rendben ment!Korrekt,megbízható partner!+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11102823.Gyongyver4 (455) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 12:27:35
1055570186
Az utalás megérkezett ma . Mindenkinek ajánlom . Ma postázom a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11102823.Gyongyver4 (455) (Eladó)
Pozitív
2010.06.07. 12:26:33
1055570131
Minden rendben . Az utalás megérkezett ma . Ajánlom mindenkinek . Ma postázom .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors, pontos, megbízható vevő. Másnak is ajánlom. Csak +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, megbízható, kedves eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, és a bizalmat. Megbízható, pontos, jó kapcsolattartó vevő. További sikeres teszveszezést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
