copek40 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kaviar1_v (1168) (Eladó)
Negatív
2011.09.30. 13:37:23
1484185208
A vevő telefonon való megkeresésemre laza könnyedséggel kijelentette, nem kéri a terméket, mert utánvétel nem küldöm el.
Ő csak úgy vásárol!!!
Utánvét természetesen nem is volt a termékleírásban, kérdezni sem kérdezett erről,így csak negatívval tudom értékelni,mert a felelőtlen licitálása miatt nem fogok feleslegesen jutalékot fizetni!
Nem ajánlom senkinek, nem jó kezdés ez egy 0-ásnak!!!
Másik fél: Tisztelt kaviár1!
Pár dolog azért lemaradt,nem azt mondtam,hogy nem kell,csupán hogy utánvétellel kérném a szabadidőt ruhát,az meg,hogy a mai világban valaki nem küld el ismeretlen embernek pénzt,ez az én szememben normális. Sajnálóm hogy így reagáltad le,további sók sikert kívánok az üzleteidhez,talán van még olyan aki előre feladja neked a pénzt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
