copek40 (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
lsxslkmcs,dlekjdc
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1106014.manofaszahabarek (3671) (Eladó)
Semleges
2011.11.07. 22:04:34
1499612585
Pozitívot adnék, de sajnos a rendszer nem engedi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Viszamondta a rendelést.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bolhapiac456 (1032) (Eladó)
Semleges
2011.11.03. 23:35:07
1496179973
A vevő korrekt módon időben szólt, hogy nem kell neki a termék. Talán majd legközelebb összejön az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő korrekt módon időben szólt, hogy nem kell neki a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bogesz611 (226) (Eladó)
Pozitív
2011.11.02. 21:01:25
1498236719
minden a megbeszéltek szerint történt ,korrekt vásárló csak ajánlani tudnám másnak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziszipool (858) (Vevő)
Pozitív
2011.10.27. 19:24:17
1488034457
Korrekt eladó! Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kapcsolat tartó gyors partner mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kaviar1_v (1168) (Eladó)
Negatív
2011.09.30. 13:37:23
1484185208
A vevő telefonon való megkeresésemre laza könnyedséggel kijelentette, nem kéri a terméket, mert utánvétel nem küldöm el.
Ő csak úgy vásárol!!!
Utánvét természetesen nem is volt a termékleírásban, kérdezni sem kérdezett erről,így csak negatívval tudom értékelni,mert a felelőtlen licitálása miatt nem fogok feleslegesen jutalékot fizetni!
Nem ajánlom senkinek, nem jó kezdés ez egy 0-ásnak!!!
Másik fél: Tisztelt kaviár1!
Pár dolog azért lemaradt,nem azt mondtam,hogy nem kell,csupán hogy utánvétellel kérném a szabadidőt ruhát,az meg,hogy a mai világban valaki nem küld el ismeretlen embernek pénzt,ez az én szememben normális. Sajnálóm hogy így reagáltad le,további sók sikert kívánok az üzleteidhez,talán van még olyan aki előre feladja neked a pénzt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
