1844640.mokus026 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több 3 hónap alatt nem sikerült a vevőnek kifizetnie az árut, pedig a szükséges információkat többször is elküldtem. Szerintem elég türelmes voltam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pecsibrigi (1999) (Eladó)
Negatív
2011.04.29. 21:57:25
1448156193
4 hét nem volt elegendő a vételár kiegyenlítésére. Először még írt, de most már nem is reagál a megkereséseimre. Sajnálom! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.12540678.szmurci (676) (Eladó)
Negatív
2011.03.30. 20:35:04
1444086422
azért kapok negatívot mert a vevő sima postán kéri a saját felelősségére,irtam hogy hétfőn postázom,de ő szerdán már ideges nagyon kiakar záratni ez nevetséges 510pozitív mellett,van 4 értékelése kis naív.Ja és nem nekem van rossz telefonszámom megadva,mert azon nem lehet elérni.Valaki dolgozik mint én is de ő ideges.03.17-én vette meg de csak 23-án utalt akkor valószínűleg bevolt gyógyszerezve nem sürgete.ez a negatív elfél a többi pozitív mellett.
Másik fél: Barátom elsöbbségi levélként kértem, érdekes hétfön sima postával feladtak nekem egy terméket és ideért, de a tied elveszett, de tudod mit legyél boldog a 145ft-mal és költsd gyógyszerre!!!! 3emailből csak 1-re voltál hajlandó válaszolni, holott vaterán is mindennap bent vagy!! Remélem kizárnak!!! Senki ne vásároljon tőle, egy csaló!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
