1844640.mokus026 (5) 72.73% felhasználó összefoglaló oldala

72.73% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
72.73% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 8 9 adásvétel
Semleges: 7 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 15 19 adásvétel
Lakhely: Makó
Regisztráció dátuma: 2011.03.12.
Utolsó belépés: 2011.08.30. 14:37
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

gakos (2062) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.09.06. 10:28:26

Termékkód

1452606160

Több 3 hónap alatt nem sikerült a vevőnek kifizetnie az árut, pedig a szükséges információkat többször is elküldtem. Szerintem elég türelmes voltam...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pecsibrigi (1999) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.04.29. 21:57:25

Termékkód

1448156193

4 hét nem volt elegendő a vételár kiegyenlítésére. Először még írt, de most már nem is reagál a megkereséseimre. Sajnálom! :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

12540678.szmurci (676) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.03.30. 20:35:04

Termékkód

1444086422

azért kapok negatívot mert a vevő sima postán kéri a saját felelősségére,irtam hogy hétfőn postázom,de ő szerdán már ideges nagyon kiakar záratni ez nevetséges 510pozitív mellett,van 4 értékelése kis naív.Ja és nem nekem van rossz telefonszámom megadva,mert azon nem lehet elérni.Valaki dolgozik mint én is de ő ideges.03.17-én vette meg de csak 23-án utalt akkor valószínűleg bevolt gyógyszerezve nem sürgete.ez a negatív elfél a többi pozitív mellett.
Másik fél: Barátom elsöbbségi levélként kértem, érdekes hétfön sima postával feladtak nekem egy terméket és ideért, de a tied elveszett, de tudod mit legyél boldog a 145ft-mal és költsd gyógyszerre!!!! 3emailből csak 1-re voltál hajlandó válaszolni, holott vaterán is mindennap bent vagy!! Remélem kizárnak!!! Senki ne vásároljon tőle, egy csaló!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.