macisylvi (16) 94.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A múlt hónap végén vásárolt tőlem. Sokáig nem vette fel velem a kapcsolatot. Hosszú idő után írtam neki, elküldtem az adataimat. Rá 2 napra negatívat kapok, hogy én nem vettem fel vele a kapcsolatot. Jogtalan negatív. Ha vásárolok valamit elkérem az eladótól az utaláshoz szükséges adatokat. Meg sem próbált velem kapcsolatba lépni!!!!
Másik fél: Már elnézését kérem, de azért adtam negatív értékelést, mert semmi féle választ nem kaptam a megrendelésemre.Miért nekem kellett volna felvennem önnel a kapcsolatot?Én megrendeltem, tehát jeleztem.Nem kaptam e-mailt arról sem, hogy mi a további menet, hova kell utaljak.Ezt biztosan tudom állítani, mivel az ön termékén kívül még másoktól is rendeltem és érdekes mód, onann megkaptam a bankszámlaszámokat.Nem azért adtam negatív értékelést, mert épp rossz paszban voltam, vagy önnel szerettem volna kitolni.De ha nem kapta meg x idő múlva sem a pénzt, akkor miért nem jelzett ismét?Ennek nem így kellett volna történnie?Nem ön az eladó?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
