macisylvi (16) 94.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kahanczane27 (194) (Eladó)
Pozitív
2013.10.05. 18:11:15
1810905698
Kedves gyors vevő minden rendben ment bárkinek szívből ajánlom csupa csupa+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt vásárló, szívesen ajánlom másoknak is!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlott vásárló. Köszönjük a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vásárló , mindenkinek csak Ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos vásárló, mindenkinek bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csilli10 (1203) (Eladó)
Pozitív
2011.12.21. 09:28:46
1521188003
Mindenkinek ajánlom!+++++postázva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1965813.ajandekkirakat (3145) (Eladó)
Semleges
2011.12.20. 20:04:40
1521761345
Kifogytam belőle és nem tudtam átadni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Kifogytam belőle és nem tudtam átadni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csokiskex (2972) (Eladó)
Pozitív
2011.12.12. 07:58:14
1516332950
KIVÁLÓ VATERÁS++++++++AJÁNLOM!!!!!!!!KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tyutyika4 (118) (Eladó)
Pozitív
2011.11.01. 16:18:06
1491261089
Korrekt, gyors vásárló!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, kapcsolattartó partner. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Nagyon köszönöm a vásárlást.Sok ++++ vissza várlak.:-)+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, korrekt partner, sok+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A múlt hónap végén vásárolt tőlem. Sokáig nem vette fel velem a kapcsolatot. Hosszú idő után írtam neki, elküldtem az adataimat. Rá 2 napra negatívat kapok, hogy én nem vettem fel vele a kapcsolatot. Jogtalan negatív. Ha vásárolok valamit elkérem az eladótól az utaláshoz szükséges adatokat. Meg sem próbált velem kapcsolatba lépni!!!!
Másik fél: Már elnézését kérem, de azért adtam negatív értékelést, mert semmi féle választ nem kaptam a megrendelésemre.Miért nekem kellett volna felvennem önnel a kapcsolatot?Én megrendeltem, tehát jeleztem.Nem kaptam e-mailt arról sem, hogy mi a további menet, hova kell utaljak.Ezt biztosan tudom állítani, mivel az ön termékén kívül még másoktól is rendeltem és érdekes mód, onann megkaptam a bankszámlaszámokat.Nem azért adtam negatív értékelést, mert épp rossz paszban voltam, vagy önnel szerettem volna kitolni.De ha nem kapta meg x idő múlva sem a pénzt, akkor miért nem jelzett ismét?Ennek nem így kellett volna történnie?Nem ön az eladó?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
laszloneadri (1933) (Eladó)
Pozitív
2011.07.18. 09:43:34
1464974643
Gyors kapcsolattartó vásárló,Visszavárlak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laszloneadri (1933) (Eladó)
Pozitív
2011.07.18. 09:43:34
1464974108
Gyors kapcsolattartó vásárló,Visszavárlak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laszloneadri (1933) (Eladó)
Pozitív
2011.07.18. 09:43:34
1464974957
Gyors kapcsolattartó vásárló,Visszavárlak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laszloneadri (1933) (Eladó)
Pozitív
2011.07.18. 09:43:34
1462496808
Gyors kapcsolattartó vásárló,Visszavárlak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nailcare1 (549) (Eladó)
Pozitív
2011.07.11. 10:31:04
1464172901
Gyors, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nailcare1 (549) (Eladó)
Pozitív
2011.07.11. 10:31:04
1464900364
Gyors, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
footballmania_a (498) (Eladó)
Pozitív
2011.07.10. 11:10:01
1462055609
Minden rendben ment, csak +++ !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Maximálisan megbízható, gyors, korrekt partner, mindenkinek szívből AJÁNLOM! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben ment. Maximálisan megbízható, gyors, korrekt partner, mindenkinek szívből AJÁNLOM! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TopNail_a (834) (Eladó)
Pozitív
2011.07.07. 07:42:10
1464995891
Köszönöm a vásárlást, korrekt, megbízható vevő, ajánlom bizalommal, részemről csak Pozitív ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TopNail_a (834) (Eladó)
Pozitív
2011.07.07. 07:42:10
1464995892
Köszönöm a vásárlást, korrekt, megbízható vevő, ajánlom bizalommal, részemről csak Pozitív ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laszloneadri (1933) (Eladó)
Pozitív
2011.07.05. 09:24:32
1464377623
Gyors kapcsolattartó vásárló,ajánlom szeretettel,csak+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, gyors, korrekt partner ! Csak ajánlani tudom ! ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.