Beus24SA (32) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala

83.33% pozitív visszajelzés
(40 Felhasználó adta)
83.33% pozitív visszajelzés
(40 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 40 55 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 8 8 adásvétel
0 0 49 64 adásvétel
Lakhely: Szombathely
Regisztráció dátuma: 2011.07.30.
Utolsó belépés: 2012.02.10. 09:33
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

halivi (134) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.22. 18:43:24

Termékkód

1500306167

Nem tartom korrekt dolognak, hogy egy nem létrejött tranzakciót sikeresnek nyilvánít, az első emailes megkeresés után jelzi, hogy postán kéri a terméket, de a pénzt mégsem utalja, majd a többi levélre nem reagál. Telefonos megkeresés esetén sem közli, hogy nem tart igényt a termékre, sőt csodálkozik, hogy nem érkezett meg a pénz és mindenféle bizonylatokat ígér a nyilvánvalóan meg nem történt tranzakcióról. Egyszerűbb lett volna már az elején közölni, hogy bocs, nem tartok igényt a termékre...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mohosszilvia (583) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.08. 18:27:01

Termékkód

1492562489

MICSODA EGY GERINCTELEN CSALÓ VAGY!!! LEÜTÖD A TERMÉKET, ÉN KERESGETLEK, ÍGÉRED, HOGY ÁTVESZED, AZTÁN EGY HÓNAP MÚLVA TE ADSZ SEMLEGEST!!! NEM GONDOLOD TE SEMMIRE KELLŐ, HOGY MÁSOK KEMÉNYEN MEGDOLGOZNAK AZ ÉRTÉKELÉSEIKÉRT??? TE SZ..HA!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

555princesssophie (617) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.11.29. 12:25:47

Termékkód

1492195628

Köszönöm,hogy voltál olyan korrekt,hogy a háromszor feltett kérdésre,miszerint igényt tartasz-e a csizmára,egyszer sem válaszoltál nemmel.Ezzel ellentétben az 5.-én leütött terméket a Te kérésedre tartottam Neked máig-29.e.Az eltelt három hét alatt kétszer kértél fizetési haladékot,elnézést azonban egyszer sem ,sőt magadtól nem is voltál hajlandó keresni.Az esetleges bosszú negatívot töröltetem!!!SENKINEK SEM AJÁNLOM A PARTNERT!!HIÁNYOS KOMMUNIKÁCIÓ,FIZETÉSKÉPTELENSÉG...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő két alkalommal kért haladékot,de mégsem volt hajlandó fizetni és ezt nem is jelezte egyszer sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bibe28 (296) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.11.25. 20:42:47

Termékkód

1497574208

Több,mint 3 hete várok nemhogy az utalásra,de a válaszra is.Többszöri megkeresésemre sem reagál,pedig mindkét elérhetőségén kerestem.Nem akartam negát adni,de mivel még kapcsolatba sem lép velem,így ez most elkerülhetetlen.Az összeg sem óriási,amin megnyerte az aukciót,így tényleg nem értem.Ha megírja hogy nem kell a termék,az teljesen rendben lett volna.Sajnálom,ez már nálam NEGATÍV!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sentinel77 (263) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.11.15. 14:26:52

Termékkód

1491797921

Sajnos a "vevő" többszöri megkeresésre , haladék felkínálására sem reagált több mint kettő hétig , így az árut visszahelyezem és sajnos más lehetőségem nincs , mint negatívan értékelni. Így ajánlani sem tudom .

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vargakat (333) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.11.13. 15:57:53

Termékkód

1478833026

Az október 5-én leütött árut azóta sem vette át. Nem válaszolt az október 9-i, 15-i, 17-i, 19-i, 26-i és november 10-i emailekre. A mai napon telefonon próbáltam elérni, de nem vette fel. Az értékeléseiből látszik, hogy nemrég többször is vásárolt a Vaterán, értékelést is leadott. Korrektebb lett volna megmondani, hogy tévedésből ütötte le az árut vagy egyáltalán nincs is rá szüksége.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

alkapone464 (208) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.24. 19:03:27

Termékkód

1479231942

NEM TUDOM,HOGY MIÉRT ÜTIK,LE A TERMÉKET HA AZT MEG SEM KIVÁNJÁK VÁSÁROLNI,,,A VEVŐ TÖBBSZÖRI IMAILJEIMRE SEM VÁLASZOLT,,,SENKINEK SEM AJÁNLOM,,,,HAZUG,CSALÓ,,, LEGKÖZELEBB HA SZORAKOZNI SZERETNÉL MENJ ÁT A SZOMSZÉDBA!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pervitkit (1249) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.09.10. 23:09:17

Termékkód

1471816027

A kedves vevőt többször kerestem meg emailbe, és még csak válaszra sem méltat....Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.