Beus24SA (32) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A partner 11.27 én nyert. AZÓTA NEM KÜLDI EL SZÁMOMRA A POSTÁZÁSI CIMÉT!!! a levelek olvasatlanul jönnek vissza ! Talán erre az értékelésre válaszul megirja a privát emailemre a postázási cimét - ha nem a termékét 1 hét múlva újra hirdetem és a pénzét számára vissza fogom utalni! A vaterára is jan. 1 én lépett be utoljára!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, kommunikatív vevő. Szívesen ajánlom őt mindenkinek. Sok-sok +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pinklulu (10612) (Eladó)
Pozitív
2012.01.13. 12:06:47
1513326773
Pozitív!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pinklulu (10612) (Eladó)
Pozitív
2012.01.09. 21:55:45
1511440313
CSAK ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fakert_a (2604) (Eladó)
Pozitív
2012.01.05. 12:41:54
1502409416
Minden rendben zajlott.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt , köszönöm a vásárlást +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tartom korrekt dolognak, hogy egy nem létrejött tranzakciót sikeresnek nyilvánít, az első emailes megkeresés után jelzi, hogy postán kéri a terméket, de a pénzt mégsem utalja, majd a többi levélre nem reagál. Telefonos megkeresés esetén sem közli, hogy nem tart igényt a termékre, sőt csodálkozik, hogy nem érkezett meg a pénz és mindenféle bizonylatokat ígér a nyilvánvalóan meg nem történt tranzakcióról. Egyszerűbb lett volna már az elején közölni, hogy bocs, nem tartok igényt a termékre...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,elérhető,gyorsan fizető Vaterás. AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek és köszönöm a vásárlást.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek és köszönöm a vásárlást.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors és pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek és köszönöm a vásárlást.++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2026025.kisciccaa91 (2) (Eladó)
Pozitív
2011.12.12. 19:25:08
1507074842
Nagyon kedves aranyos vevő:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot a vevővel, e-mailre nem válaszol, telefont nem veszi fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mohosszilvia (583) (Eladó)
Negatív
2011.12.08. 18:27:01
1492562489
MICSODA EGY GERINCTELEN CSALÓ VAGY!!! LEÜTÖD A TERMÉKET, ÉN KERESGETLEK, ÍGÉRED, HOGY ÁTVESZED, AZTÁN EGY HÓNAP MÚLVA TE ADSZ SEMLEGEST!!! NEM GONDOLOD TE SEMMIRE KELLŐ, HOGY MÁSOK KEMÉNYEN MEGDOLGOZNAK AZ ÉRTÉKELÉSEIKÉRT??? TE SZ..HA!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, és kedves vevő. Csak ajánlani tudom őt mindenkinek! Maximális +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, és kedves vevő. Csak ajánlani tudom őt mindenkinek! Maximális +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, és kedves vevő. Csak ajánlani tudom őt mindenkinek! Maximális +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, és kedves vevő. Csak ajánlani tudom őt mindenkinek! Maximális +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, és kedves vevő. Csak ajánlani tudom őt mindenkinek! Maximális +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mabellina (454) (Eladó)
Pozitív
2011.12.06. 11:42:16
1501444457
Minden rendben volt. Ajánlom. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fulespeti (792) (Eladó)
Pozitív
2011.12.03. 18:21:35
1495501520
pontos,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rezeda66 (2885) (Eladó)
Pozitív
2011.12.03. 12:13:50
1498436318
Köszönöm a vásárlást. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
555princesssophie (617) (Eladó)
Negatív
2011.11.29. 12:25:47
1492195628
Köszönöm,hogy voltál olyan korrekt,hogy a háromszor feltett kérdésre,miszerint igényt tartasz-e a csizmára,egyszer sem válaszoltál nemmel.Ezzel ellentétben az 5.-én leütött terméket a Te kérésedre tartottam Neked máig-29.e.Az eltelt három hét alatt kétszer kértél fizetési haladékot,elnézést azonban egyszer sem ,sőt magadtól nem is voltál hajlandó keresni.Az esetleges bosszú negatívot töröltetem!!!SENKINEK SEM AJÁNLOM A PARTNERT!!HIÁNYOS KOMMUNIKÁCIÓ,FIZETÉSKÉPTELENSÉG...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő két alkalommal kért haladékot,de mégsem volt hajlandó fizetni és ezt nem is jelezte egyszer sem.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több,mint 3 hete várok nemhogy az utalásra,de a válaszra is.Többszöri megkeresésemre sem reagál,pedig mindkét elérhetőségén kerestem.Nem akartam negát adni,de mivel még kapcsolatba sem lép velem,így ez most elkerülhetetlen.Az összeg sem óriási,amin megnyerte az aukciót,így tényleg nem értem.Ha megírja hogy nem kell a termék,az teljesen rendben lett volna.Sajnálom,ez már nálam NEGATÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves,gyors, pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek, és köszönöm a vásárlást.Sok-sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást!++lassan,de biztosan létrejött!Korrekt,kommunikatív partner!Ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rutinos, megbízható vevő, bátran ajánlom! Minden rendben zajlott, a pénz megérkezett, holnap postázom a terméket! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sentinel77 (263) (Eladó)
Negatív
2011.11.15. 14:26:52
1491797921
Sajnos a "vevő" többszöri megkeresésre , haladék felkínálására sem reagált több mint kettő hétig , így az árut visszahelyezem és sajnos más lehetőségem nincs , mint negatívan értékelni. Így ajánlani sem tudom .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az október 5-én leütött árut azóta sem vette át. Nem válaszolt az október 9-i, 15-i, 17-i, 19-i, 26-i és november 10-i emailekre. A mai napon telefonon próbáltam elérni, de nem vette fel. Az értékeléseiből látszik, hogy nemrég többször is vásárolt a Vaterán, értékelést is leadott. Korrektebb lett volna megmondani, hogy tévedésből ütötte le az árut vagy egyáltalán nincs is rá szüksége.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csibefutam123 (373) (Eladó)
Pozitív
2011.11.13. 13:43:29
1472586658
Minden rendben volt. Megbízható, korrekt, kommunikatív és nagyon kedves vaterás. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek és köszönöm a vásárlást. Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors, pontos vevő. Szívből ajánlom őt mindenkinek és köszönöm a vásárlást. Sok+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló, másoknak is szívesen ajánlom. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2011.10.31. 11:59:08
1482650780
Köszönöm!!!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2011.10.31. 11:59:08
1482643130
Köszönöm!!!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Pozitív
2011.10.31. 11:59:07
1480901928
Köszönöm!!!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
aktivbaby (198) (Eladó)
Pozitív
2011.10.30. 15:43:49
1491029807
Kicsit megkésve vette át a terméket, de végülis megtörtént az adásvétel. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,köszönöm....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, akit ajánlok mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alkapone464 (208) (Eladó)
Negatív
2011.10.24. 19:03:27
1479231942
NEM TUDOM,HOGY MIÉRT ÜTIK,LE A TERMÉKET HA AZT MEG SEM KIVÁNJÁK VÁSÁROLNI,,,A VEVŐ TÖBBSZÖRI IMAILJEIMRE SEM VÁLASZOLT,,,SENKINEK SEM AJÁNLOM,,,,HAZUG,CSALÓ,,, LEGKÖZELEBB HA SZORAKOZNI SZERETNÉL MENJ ÁT A SZOMSZÉDBA!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
viksike78 (230) (Eladó)
Pozitív
2011.10.22. 18:44:28
1479282150
Kedves,gyors,türelmes vevő.Ajánlom mindenkinek!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm, minden rendben zajlott. Gyors és pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
markusagnesborka (113) (Eladó)
Pozitív
2011.10.20. 16:01:51
1475003506
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrerk, pontos partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minikol47 (301) (Eladó)
Pozitív
2011.10.17. 21:58:42
1477688984
Kicsit nehezen jött létre az adás-vétel,amit abszolút megértettem és végül is minden rendben ment. Nagyon kedves,megbízható partner! Köszönöm a vásárlást és mielőbbi gyógyulást kívánok! Tőlem sok-sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anystone1 (172) (Eladó)
Pozitív
2011.10.15. 04:49:02
1473672370
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
524171.takacsanita123 (1896) (Eladó)
Pozitív
2011.10.12. 17:41:39
1480669860
Nagyon kedves,megbízható vaterás!ma postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
