2019723.apaedi (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szóljon helyettem a vevő leütés után pár órával küldött levele: "Halihóóó Ne haragudj, hogy most szólok, de a tortadíszítő már nem aktuális részemről.... Bocsi, hogy most szólok, és láttam , hogy csak az rendeljen akinek biztosan kell. de láttam egy olcsóbbat és megvettem.további szép estét üdv...." Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő talált olcsóbbat és azt is megvettesanyi122222 (198) (Eladó)
Negatív
2012.03.05. 08:42:17
1541286848
Több mint 10 nap után sem jelentkezett, mikor megrendelte a terméket írt és utána semmi. Senkinek nem ajánlom! Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyi122222 (198) (Eladó)
Negatív
2012.02.13. 18:17:35
1537514165
Több mint 10 nap után sem jelentkezett, mikor megrendelte a terméket írt és utána semmi. Senkinek nem ajánlom! Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
