2019723.apaedi (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Szóljon helyettem a vevő leütés után pár órával küldött levele: "Halihóóó Ne haragudj, hogy most szólok, de a tortadíszítő már nem aktuális részemről.... Bocsi, hogy most szólok, és láttam , hogy csak az rendeljen akinek biztosan kell. de láttam egy olcsóbbat és megvettem.további szép estét üdv...." Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő talált olcsóbbat és azt is megvetteKedves,megbízható vásárló másoknak is jó szívvel ajánlom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++Postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött össze...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő emailban jelentkezett, mire ezt észleltem, és telefonon felvettem a kapcsolatot, szándékától elállt.chaophraya (166) (Eladó)
Pozitív
2012.07.20. 18:17:42
1619809088
Megbízható vevő, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott! csakis+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilvigegi (473) (Eladó)
Pozitív
2012.04.29. 10:58:38
1568624255
Minden rendben volt,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lulanita66 (299) (Eladó)
Pozitív
2012.03.31. 16:04:22
1564545002
Megbízható,kedves vásárló. Szívesen ajánlom+++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MontgomeryAn (2) (Eladó)
Pozitív
2012.03.29. 16:05:46
1568204708
Korrekt, gyors, megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cambria77_a (320) (Eladó)
Pozitív
2012.03.27. 21:49:42
1559360771
minden rendben ment, gyors eladás, ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sanyi122222 (198) (Eladó)
Negatív
2012.03.05. 08:42:17
1541286848
Több mint 10 nap után sem jelentkezett, mikor megrendelte a terméket írt és utána semmi. Senkinek nem ajánlom! Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanyi122222 (198) (Eladó)
Negatív
2012.02.13. 18:17:35
1537514165
Több mint 10 nap után sem jelentkezett, mikor megrendelte a terméket írt és utána semmi. Senkinek nem ajánlom! Megbízhatatlan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
