2027871.plazma25 (2) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevőt kerestem többször is, de nem reagált..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves vaterások senkinek sem ajánlom! A telefonszám amit megadott nem elérhető.Az emailokra nagy sokára válaszolt,akkor is ormótl emberi hangot ütött meg.Ha negatívot ad jelentem a vezetőségnél.SENKI NE FOGLALKOZZON VELE!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hetekkel ezelött leütötte a terméket, irt egy e-mailt, hogy csak postán tud fizetni,mert nincs bank,és hogy már másnap feladja a vételárat.Azóta nem lehet elérni,és az e-mail-ekre sem válaszol.A vételár természetesen nem érkezett meg.3 hétnél többet nem vagyok hajlandó várni. Ezek után csak NEGATÍV az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.janikiraly (401) (Eladó)
Negatív
2011.09.15. 08:57:01
1474099303
Szeptember 3.-án rendelte meg tőlem a partner a terméket, és ígéretet tett, hogy a pénzt hétfőn küldi a postai címemre. Azóta nem tudom elérni levélben sem a gmailes, sem a freemailes címemről, így gondolom nem rendszerhiba áll a háttérben, hanem csak nem válaszol valamiért. Tovább nem tudok várni, a leírásban kértem az egy hetes üzletrendezést, ezért kénytelen vagyok negatívat adni. Ha bosszúból negatívot kapok, akkor azt jelentem a vaterának. Számomra komolytalannak tűnik a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
