2027871.plazma25 (2) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevőt kerestem többször is, de nem reagált..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves vaterások senkinek sem ajánlom! A telefonszám amit megadott nem elérhető.Az emailokra nagy sokára válaszolt,akkor is ormótl emberi hangot ütött meg.Ha negatívot ad jelentem a vezetőségnél.SENKI NE FOGLALKOZZON VELE!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hetekkel ezelött leütötte a terméket, irt egy e-mailt, hogy csak postán tud fizetni,mert nincs bank,és hogy már másnap feladja a vételárat.Azóta nem lehet elérni,és az e-mail-ekre sem válaszol.A vételár természetesen nem érkezett meg.3 hétnél többet nem vagyok hajlandó várni. Ezek után csak NEGATÍV az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.janikiraly (401) (Eladó)
Negatív
2011.09.15. 08:57:01
1474099303
Szeptember 3.-án rendelte meg tőlem a partner a terméket, és ígéretet tett, hogy a pénzt hétfőn küldi a postai címemre. Azóta nem tudom elérni levélben sem a gmailes, sem a freemailes címemről, így gondolom nem rendszerhiba áll a háttérben, hanem csak nem válaszol valamiért. Tovább nem tudok várni, a leírásban kértem az egy hetes üzletrendezést, ezért kénytelen vagyok negatívat adni. Ha bosszúból negatívot kapok, akkor azt jelentem a vaterának. Számomra komolytalannak tűnik a partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedith_a (520) (Eladó)
Semleges
2011.09.14. 12:37:05
1471078663
A terméket a vevő kifizette, sima feladást választott amit én teljesítettem is.Ezek után arrogánsan, lekezelően, naponta zaklatott a megrendelt árú miatt.Sima küldeményekért nem tudok felelősséget vállalni!! Tisztességgel becsülettel feladtam, nem fogom száz Ft-ért kockáztatni a több száz pozitívos hírnevemet. Szóval ez a semleges szóljon inkább a
magyar postának és remélem ő is tanult az esetből.
Másik fél: Az összeget megkapta a megígért időben! Nem zaklattam,az nem zaklatás,hogy a kapcsolatot tartunk emailban(megkérdezem,hogy az utalás megérkezett)!Ön megkapta az összeget akkor ez nem semleges értékelés lett volna az ön részéről! De tudja mit leszarom önt is meg a vaterát is!Legyen boldog 510 ft-al!
Salykaroly (425) (Eladó)
Pozitív
2011.09.13. 17:14:51
1473004701
Megbizható,korrekt vevő,mindenkinek szivből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
98653.CarmenB (640) (Eladó)
Pozitív
2011.09.09. 12:01:20
1472955128
Minden rendben zajlott, megbízható vásárló! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szimikeee (195) (Eladó)
Pozitív
2011.09.08. 19:28:29
1472914477
Gyors, pontos, kedves és megbízható vaterás! Csak is ajánlani tudom :) ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást!! Gyors, pontos, jó kapcsolattartó vevő :-) ! Ajánlom másoknak is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, végtelenül kedves partner! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, végtelenül kedves partner! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom! ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
