mollyfall_v (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
83.33% pozitív visszajelzés
(5 Felhasználó adta)
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.02.06.
Utolsó belépés: 2015.07.26. 19:42
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Több ígéretet kaptam, hogy anyukája vagy ő jön átvenni a terméket, de erre nem került sor. Rendszeresen írtam neki e-mailt, ezekre több, mint egy hónapja nem válaszol. Kb 3 hete felhívtam, ekkor kaptam egy ígéretet, hogy "jövő hét hétfőn" tud eljönni, de nem jött, pedig itthon vártam egész nap. TÖBB, MINT 100 azaz SZÁZ NAPOT VÁRTAM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.