mollyfall_v (4) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több ígéretet kaptam, hogy anyukája vagy ő jön átvenni a terméket, de erre nem került sor. Rendszeresen írtam neki e-mailt, ezekre több, mint egy hónapja nem válaszol. Kb 3 hete felhívtam, ekkor kaptam egy ígéretet, hogy "jövő hét hétfőn" tud eljönni, de nem jött, pedig itthon vártam egész nap. TÖBB, MINT 100 azaz SZÁZ NAPOT VÁRTAM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.supratek_a (75) (Eladó)
Pozitív
2012.11.09. 10:51:30
1656399749
Gyors, korrekt és kedves partner. Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek!! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható és kapcsolattartó Vaterás! Csak +++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.561033.Mrfidel (291) (Eladó)
Pozitív
2010.12.09. 09:18:44
188823481
Korrekt gyors precíz partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.online555 (1867) (Eladó)
Pozitív
2010.04.16. 19:57:29
165802082
Gyors, pontos, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves eladó, korrekt üzleti partner. Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
