baloghdora89 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:06:26
1627811333
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:06:03
1627811330
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:05:34
1623057911
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:05:05
1621330631
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:04:42
1621330628
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:04:20
1621329872
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:03:57
1621329533
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
