baloghdora89 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1430634.Octopuci (2517) (Eladó)
Pozitív
2012.11.09. 12:35:35
1666146779
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:06:26
1627811333
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:06:03
1627811330
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:05:34
1623057911
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:05:05
1621330631
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:04:42
1621330628
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:04:20
1621329872
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csopcsaj (6956) (Eladó)
Negatív
2012.09.09. 11:03:57
1621329533
A feltételek, postaköltség...stb szerepel a terméklapon. Rendelés előtt el kell olvasni, nem csak leütögetni a termékeket.Több terméket rendelt a vásárló, majd azokat a postaköltségre hivatkozva visszamondta. A vásárló figyelmetlen!
Másik fél: Nem voltam figyelmetlen, csak mástól is vásároltam már több terméket és nem kellett külön-külön megfizetnem a postaköltséget, hanem csak egy postaköltséget fizetni.
És ráadásul amit a gép automatikusan kiszámol még annál is magasabb árat mondtál....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kezimunkagyarto (816) (Eladó)
Pozitív
2012.03.01. 08:27:55
1554499793
Pontos,megbízható,kedves. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kezimunkagyarto (816) (Eladó)
Pozitív
2012.03.01. 08:27:38
1554420368
Pontos,megbízható,kedves. Szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
supershopping_a (72) (Eladó)
Pozitív
2011.12.12. 23:19:36
1518485375
Nagyon kedves és megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek. +++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
