izzolampa (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
75% pozitív visszajelzés
(3 Felhasználó adta)
Lakhely: Hajdúböszörmény
Regisztráció dátuma: 2007.05.08.
Utolsó belépés: 2023.12.15. 16:08
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Közel kéthónapos állandó egyezkedés után, a mai napig sem vitte el az árút.
Másik fél: Sajnos az időpontok és a nagy távolság miatt hiusúlt meg az üzlet,sokat külföldön vagyok.Az árut postai utánvéttel átveszem ha kell még most is!!sajnálom a negatív minősítést kicsit eröss,mivel a másik fél sem tett meg mindent az üzletért. KÖSZÖNÖM JÓ VATERÁZÁST !!!!
