izzolampa (2) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
jusztimama40 (779) (Eladó)
Pozitív
2019.03.07. 20:48:02
2734639664
Köszönöm a vásárlást!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtunk időpontot egyeztetni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk időpontot egyeztetnieuro-elektronic (6348) (Eladó)
Pozitív
2007.07.11. 21:58:06
29431874
Megbizható, korrekt üzleti partner, minden rendben és gyorsan lezajlott. Köszönöm a vásárlást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közel kéthónapos állandó egyezkedés után, a mai napig sem vitte el az árút.
Másik fél: Sajnos az időpontok és a nagy távolság miatt hiusúlt meg az üzlet,sokat külföldön vagyok.Az árut postai utánvéttel átveszem ha kell még most is!!sajnálom a negatív minősítést kicsit eröss,mivel a másik fél sem tett meg mindent az üzletért. KÖSZÖNÖM JÓ VATERÁZÁST !!!!
207464.amperpityu_v (178) (Eladó)
Pozitív
2007.06.04. 21:17:35
26356956
Ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
