301201.pcmerlyn_v (6) 75% felhasználó összefoglaló oldala

75% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
75% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 9 9 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 16 16 adásvétel
Lakhely: Harka
Regisztráció dátuma: 2007.05.31.
Utolsó belépés: 2008.01.03. 12:11
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Suhano1 (1631) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.01.15. 19:58:14

Termékkód

46023057

Hetek óta nem jut elöbbre az ügy

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: állítólag nem ő licitált
Felhasználó

Axelerator_a (3012) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2008.01.14. 16:41:37

Termékkód

46534168

Allitasa szerint nem o licitalt... kamu...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Allitasa szerint nem o licitalt... kamu
Felhasználó

cf_a (5224) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.10.03. 00:18:01

Termékkód

33631667

8/29:"...utánvétel lene a legmegfelelőbb...de...jobb...akkor...az összeget 3 napon belűl ráutalom(rószaszín csekken)" Ezekután kértem címét és hogy döntse el... Becsületességröl:rózsaszin csekken nem lehet átutalni,csak "átutalási megbízással",aminek a költségét a bankomnak számlázza a Posta - Vevô nagyon cseles...1 hét múlva érdeklôdtem,mert se cím se pénz nem érkezett csak ez: "nem tartok igényt az árúra,s ha ezt negatív értékeléssel fogja értékelni,én is zet fogm tenni"-ez fenyegetés,kedves.
Másik fél: ez merő agyszülemény! Én nem fenyegetőztem! De viszont az a tény, hogy Ön a villámáron való leütésem után 3 HÉTTEL jelentkezett az felháborító! Több okból is! Mert nekem sűrgősem kellett volna az árú, mivel ajándékba szántam, de mivel késelyi jelentkezése után erről lemarattam, így megmondtam, hogy nem, nekem nincs szűkségem az árúra, s kérem ezt ne értékelje negatívan, mert Maga is hibás volt az ügyben, s ha megteszi én is megteszem ugyan ezt! Ez kérem nem fenyegetés! És még azt is kérem Önntől, hogy legyen olyan szíves, ne ferdítse el az az igazságot, mert emailokkal tudom igazolni az állításomat! További szép napot!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az okát nem tudom, csak 1 álkifogást amit majd Vevô elôad (ha nem jutott jobb eszébe azóta). Látatlanban lemondta, pedig a törvény szerint köteles megtekinteni az árut (utánna visszaléphet)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.