3236030.nagyzsuzsa205 (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala

75% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
75% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 7 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 9 10 adásvétel
Lakhely: Debrecen
Regisztráció dátuma: 2012.05.02.
Utolsó belépés: 2012.07.12. 22:55
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Csokri (1005) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.07.10. 07:52:00

Termékkód

1605258857

A feltüntetett 25cm belső thosszú 39-es cipőről hajthatatlanul állítja, hogy 41-es.Az állítólagos dokumentációt,amit készített,azt nem tudja elküldeni,fenyegetőzik fogyasztóvédelemi bevizsgáltatással egy olyan termékről, ami nincs nála. Egy 39-es Converse és egy 41-es Head cipvel együtt lefotózva is a vásárolt cipő a legkisebb, de még ezek után sem ismeri el, hogy tévedett és figyelmetlenül vásárolt. A cipőben található kódszám alapján hajtja, hogy az 41-es. De az 2 cm-vel hosszabb lenne,érted?
Másik fél: Nem a meghirdetett, terméket kaptam igy visszapostáztamaz eledónak. Mivel az áru és annak összege Önnél van.igy nem tudok érdemben foglalkozni a védekezése /már támadásba megy át/ a cipő 41-es méretű nem 39-es.Igy nincs rá szükségem.Többször irtam lezártam a témát, ha még mindig ohalyt,valamit,békéltető testület. Köszönöm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárláskor 80%-os érékelésű vevő postán megkapta a cipőt, majd KOMMUNIKÁCIÓ NÉLKÜL, UTÓLAG közölte, hogy visszapostázta , mert nem jó nejki a méret. Folyt....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

csengeboros (180) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.05.30. 23:17:10

Termékkód

1591347557

A véletlen licitálás szinte kizárt,hiszen a rendszer többször is megerősítést kér a vásárlással kapcsolatban.(Mellesleg az áru fix áras volt)A problémám annyi,hogy írtam a vevőnek emailt,de válaszra sem méltatott,csupán adott egy "semleges"értékelést,abban írja,hogy "véletlen licitált".Bár nem szoktam,erre csak negatívot tudok adni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyáltalán nem reagált az emailemre,még annyit sem közölt,hogy meggondolta magát,csak küldött egy "semleges"értékelést.Azt gondolom,a minimum annyi lett volna,hogy válaszol a levelemre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.