3236030.nagyzsuzsa205 (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben ment. Ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tunderkertsale (91) (Eladó)
Pozitív
2012.07.23. 08:33:35
1606590338
Az adásvétel rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A feltüntetett 25cm belső thosszú 39-es cipőről hajthatatlanul állítja, hogy 41-es.Az állítólagos dokumentációt,amit készített,azt nem tudja elküldeni,fenyegetőzik fogyasztóvédelemi bevizsgáltatással egy olyan termékről, ami nincs nála. Egy 39-es Converse és egy 41-es Head cipvel együtt lefotózva is a vásárolt cipő a legkisebb, de még ezek után sem ismeri el, hogy tévedett és figyelmetlenül vásárolt. A cipőben található kódszám alapján hajtja, hogy az 41-es. De az 2 cm-vel hosszabb lenne,érted?
Másik fél: Nem a meghirdetett, terméket kaptam igy visszapostáztamaz eledónak. Mivel az áru és annak összege Önnél van.igy nem tudok érdemben foglalkozni a védekezése /már támadásba megy át/ a cipő 41-es méretű nem 39-es.Igy nincs rá szükségem.Többször irtam lezártam a témát, ha még mindig ohalyt,valamit,békéltető testület. Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tamasiica (415) (Eladó)
Pozitív
2012.07.06. 18:54:07
1610597765
Gyors,megbízható,jó kapcsolattartó,ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csengeboros (180) (Eladó)
Negatív
2012.05.30. 23:17:10
1591347557
A véletlen licitálás szinte kizárt,hiszen a rendszer többször is megerősítést kér a vásárlással kapcsolatban.(Mellesleg az áru fix áras volt)A problémám annyi,hogy írtam a vevőnek emailt,de válaszra sem méltatott,csupán adott egy "semleges"értékelést,abban írja,hogy "véletlen licitált".Bár nem szoktam,erre csak negatívot tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egyáltalán nem reagált az emailemre,még annyit sem közölt,hogy meggondolta magát,csak küldött egy "semleges"értékelést.Azt gondolom,a minimum annyi lett volna,hogy válaszol a levelemre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pjozsef80 (557) (Eladó)
Pozitív
2012.05.29. 17:15:20
1580606369
Megbízható Partner!! Jó szívvel ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3197812.Luxusvasar (-78) (Eladó)
Semleges
2012.05.17. 17:14:14
1592663498
megoldottuk figyelmetlenség volt
Másik fél: én rosszul licitáltam kétszer küldtem el a rendelést,amit a partnerem, segitségével korrigáltam igy az eladó pozitiv értékelést érdrmel
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3197812.Luxusvasar (-78) (Eladó)
Pozitív
2012.05.17. 17:13:37
1593318275
+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
worldfashion386 (141) (Eladó)
Pozitív
2012.05.09. 17:38:41
1578559979
Korrekt,kedves partner!! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
