3578156.paulinanyebo (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala

75% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
75% pozitív visszajelzés
(6 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 6 16 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 10 20 adásvétel
Lakhely: Bp
Regisztráció dátuma: 2012.06.28.
Utolsó belépés: 2014.07.17. 15:32
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

tunde711 (832) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2014.08.02. 17:45:54

Termékkód

1936334147

Több emailt írtam,egyikre sem válaszolt,két hetet vártam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

NemetkeD1 (3141) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.04.14. 08:40:40

Termékkód

1733210447

A vevö a vásárlást követöen közölte, hogy a terméket nem veszi át mert az az anyjának nem tetszik. Írtam neki, hogy a Vatera nem így müködik és ha nem fizeti ki és nem veszi át a terméket, akkor negatívan kell-hogy értékeljem. Erre a vevö válaszában azt írta, hogy tulajdonképpen azzal az indoklással áll el a vásárlástól, kmert látta az értékeléseimet és ez öt elbizonytalanította. Nos ez a magatartás minden, csak NEM korrekt és ez NEGATÍV! De HA fizet, én kérem az értékelés megváltoztásápozitívr
Másik fél: Azért álltam el, mert utóbb láttuk meg az értékeléseinél, hogy bőr gyanánt műbőr holmit ad el, és amikor a másik vevő kifizette postaköltségestől, és reklamált,h nem bőr, eladó negatív minősítéssel "jutalmazta", mondván, hogy (idézem): „A táska 1 Ft rólindult,minimál ár nelkűl és akár 1ft -tért is oda adtam volna.Mindenki annyit licitált a mennyit neki megért a táska .Késöbb reklamálni ,hogy ez nem ilyen...az nem olyan.....stb,mitöbb emailben negatival fenyegettni nem "FAIR"! " Én is negatívat kaptam tőle, de legalább nem kaptam bőr gyanánt műbőr holmit,amiért egy csomó plusz postaköltséget fizettem volna.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.