3578156.paulinanyebo (4) 75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Több emailt írtam,egyikre sem válaszolt,két hetet vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pozitív megbízható partner, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
antikdolgok (2770) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 19:51:07
1728851819
Sajnos paulinanyebo nem vette át a terméket. Addig vártam hogy már nem tudok belépni az oldalamra, csak ha értékelek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos paulinanyebo nem vette át a terméket. Addig vártam hogy már nem tudok belépni az oldalamra, csak ha értékelek.Korrekt partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mlcsillag (277) (Eladó)
Pozitív
2013.05.01. 11:20:15
1731065570
Minden rendben volt, kommunikativ, rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NemetkeD1 (3141) (Eladó)
Negatív
2013.04.14. 08:40:40
1733210447
A vevö a vásárlást követöen közölte, hogy a terméket nem veszi át mert az az anyjának nem tetszik.
Írtam neki, hogy a Vatera nem így müködik és ha nem fizeti ki és nem veszi át a terméket, akkor negatívan kell-hogy értékeljem. Erre a vevö válaszában azt írta, hogy tulajdonképpen azzal az indoklással áll el a vásárlástól, kmert látta az értékeléseimet és ez öt elbizonytalanította. Nos ez a magatartás minden, csak NEM korrekt és ez NEGATÍV!
De HA fizet, én kérem az értékelés megváltoztásápozitívr
Másik fél: Azért álltam el, mert utóbb láttuk meg az értékeléseinél, hogy bőr gyanánt műbőr holmit ad el, és amikor a másik vevő kifizette postaköltségestől, és reklamált,h nem bőr, eladó negatív minősítéssel "jutalmazta", mondván, hogy (idézem): „A táska 1 Ft rólindult,minimál ár nelkűl és akár 1ft -tért is oda adtam volna.Mindenki annyit licitált a mennyit neki megért a táska .Késöbb reklamálni ,hogy ez nem ilyen...az nem
olyan.....stb,mitöbb emailben negatival fenyegettni nem "FAIR"! " Én is negatívat kaptam tőle, de legalább nem kaptam bőr gyanánt műbőr holmit,amiért egy csomó plusz postaköltséget fizettem volna.
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tudjangolul (308) (Eladó)
Pozitív
2012.07.27. 08:44:53
1609084949
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tudjangolul (308) (Eladó)
Pozitív
2012.07.19. 10:33:47
1609249748
Ajánlom.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tudjangolul (308) (Eladó)
Pozitív
2012.07.15. 11:30:21
1609108442
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tudjangolul (308) (Eladó)
Pozitív
2012.07.15. 11:25:55
1609043714
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tudjangolul (308) (Eladó)
Pozitív
2012.07.10. 09:48:20
1608701936
Minden rendben volt,köszönöm, ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.