391040.Nicikeke (-6) 25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sokszori megkeresésemre sem jelentkezett az árúért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jelentkezett, és írt hogy már elutalta a pénzt. Nem tudom kinek, mert ez több mint egy hete volt. Leveleimre alig válaszolt, elérni gyakorlatilag lehetetlen. Nem megbízható, ne való a vaterára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az előttem szólókhoz! Megbízhatatlan! Azt hiszem eleget vártam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jelentkezett , de nem utalta a termék árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lemondta a személyes találkozót, ígéretét (utalás) nem tartotta be. Elég hamar kiderült, hogy nem való a Vaterára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Személyesen szerette volna átvenni, meg is beszéltük a találkozót, amit aztán le is mondott. De megígérte, hogy utal. Ezt nem tette meg, és mivel látom már, hogy inaktív, már nem is fogja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!A vevő 3 hét eltelte után sem utalta a vételárat,nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ígéretből nem lehet megélni!Gondold végig,mielőtt licitálsz!Ne szivassuk egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ígéretből nem lehet megélni!Gondold végig, mielőtt licitálsz!Ne szivassuk egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a licit lejárta után több nappal (több értesítés után) jelentkezett, ígérte, hogy fizet, azóta megint nagy-nagy csend....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ígérete ellenére nem utalt.152360.bojota_v (22) (Eladó)
Negatív
2007.10.10. 16:44:36
36659956
A vevő többszöri keresésem után még arra sem volt hajlandó, hogy egy emailt írjon, hogy nem kéri az együttest, holott mások elől ellicitálta. AZ ILYET SENKINEK NEM AJÁNLOM, mert nagyon megbízhatatlan, becsaphat másokat is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.