391040.Nicikeke (-6) 25% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sokszori megkeresésemre sem jelentkezett az árúért!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.77397.szdrnd77 (542) (Eladó)
Pozitív
2007.10.30. 17:46:27
36194334
Három 1 forintos terméket vett volna tőlem. Lehet, hogy úgy gondolja drágán vette, ezért nem jelentkezik?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.77397.szdrnd77 (542) (Eladó)
Pozitív
2007.10.30. 17:46:27
34748781
Az értékelések alapján úgy gondolom, hogy már nem kell várnom tovább, hogy majd esetleg jelentkezni fog és megbeszéljük, hogy hol fogunk találkozni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.77397.szdrnd77 (542) (Eladó)
Pozitív
2007.10.30. 17:46:27
34688963
Ahogy olvasom az értékeléseit már értem, hogy miért nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jelentkezett, és írt hogy már elutalta a pénzt. Nem tudom kinek, mert ez több mint egy hete volt. Leveleimre alig válaszolt, elérni gyakorlatilag lehetetlen. Nem megbízható, ne való a vaterára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az előttem szólókhoz! Megbízhatatlan! Azt hiszem eleget vártam!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Jelentkezett , de nem utalta a termék árát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lemondta a személyes találkozót, ígéretét (utalás) nem tartotta be. Elég hamar kiderült, hogy nem való a Vaterára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Személyesen szerette volna átvenni, meg is beszéltük a találkozót, amit aztán le is mondott. De megígérte, hogy utal. Ezt nem tette meg, és mivel látom már, hogy inaktív, már nem is fogja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!Megbízhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbízhatatlan!A vevő 3 hét eltelte után sem utalta a vételárat,nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ígéretből nem lehet megélni!Gondold végig,mielőtt licitálsz!Ne szivassuk egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ígéretből nem lehet megélni!Gondold végig, mielőtt licitálsz!Ne szivassuk egymást!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.313786.poheni_v (120) (Eladó)
Pozitív
2007.10.12. 07:02:16
35570434
Kedves és megbízható partner! Mindenkinek szívből ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő a licit lejárta után több nappal (több értesítés után) jelentkezett, ígérte, hogy fizet, azóta megint nagy-nagy csend....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ígérete ellenére nem utalt.152360.bojota_v (22) (Eladó)
Negatív
2007.10.10. 16:44:36
36659956
A vevő többszöri keresésem után még arra sem volt hajlandó, hogy egy emailt írjon, hogy nem kéri az együttest, holott mások elől ellicitálta. AZ ILYET SENKINEK NEM AJÁNLOM, mert nagyon megbízhatatlan, becsaphat másokat is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.