4184956.HuHa12 (4) 61.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Többször küldtem sms-t de nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pjozsef80 (557) (Eladó)
Negatív
2012.11.06. 08:13:12
1651917380
5 hete hiteget!!...nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek sem ajanlom!! Megkeresesre nem vette fel a telefont..emailra nem valaszolt! A megvett termek erteket masfel het alatt nem volt kepes rendezni! Sajnalom..megbizhatattlan...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem volt kapcsolatfelvétel 8 napja semmi. Felhívtam... ismét valami rokon licitált... majd ő (mármint a rokon) felhív engem... nem hívott ... NEGATÍV ennyi .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A "vevő" utánvéttel kérte a szállítást, amit nem vett át. Többszöri megkeresésemre csak ígérgetett, aztán később sem e-mailben, sem telefonon (sms) nem reagált. Az egy dolog, hogy bosszúságot okozott azzal, hogy rajtam maradt a rendelt áru, de még a postát is oda-vissza ki kellett fizetnem az utánvét miatt, így mínuszban szálltam ki a "buliból". Amennyiben jelzi, hogy nem tudja átvenni bizonyos okok miatt, lehet másképp értékelek, de így hozzáállása miatt is NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Állítólag valami rokon ütötte le az árut, de a telefonos, és email megkeresésem ellenére sem nyilatkoztak róla, hogy valójában szükségük van-e rá, vagy csak véletlenül ütötték le!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.