4184956.HuHa12 (4) 61.11% felhasználó összefoglaló oldala

61.11% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
61.11% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 11 11 adásvétel
Semleges: 1 adásvétel
Negatív: 0 0 7 7 adásvétel
0 0 19 19 adásvétel
Lakhely: Csanádpalota
Regisztráció dátuma: 2012.10.03.
Utolsó belépés: 2012.10.22. 13:51
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

erkac1 (118) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.28. 20:10:35

Termékkód

1649224640

Többször küldtem sms-t de nem jelentkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vargagsm (120) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.12. 10:55:15

Termékkód

1651595243

A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

pjozsef80 (557) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.06. 08:13:12

Termékkód

1651917380

5 hete hiteget!!...nem ajánlom!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bazsakata (64) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.02. 11:00:47

Termékkód

1659599948

Senkinek sem ajanlom!! Megkeresesre nem vette fel a telefont..emailra nem valaszolt! A megvett termek erteket masfel het alatt nem volt kepes rendezni! Sajnalom..megbizhatattlan...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vghtms (176) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.29. 20:47:52

Termékkód

1652517017

Nem volt kapcsolatfelvétel 8 napja semmi. Felhívtam... ismét valami rokon licitált... majd ő (mármint a rokon) felhív engem... nem hívott ... NEGATÍV ennyi .

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bsgbsg (2188) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.27. 11:11:15

Termékkód

1654158323

A "vevő" utánvéttel kérte a szállítást, amit nem vett át. Többszöri megkeresésemre csak ígérgetett, aztán később sem e-mailben, sem telefonon (sms) nem reagált. Az egy dolog, hogy bosszúságot okozott azzal, hogy rajtam maradt a rendelt áru, de még a postát is oda-vissza ki kellett fizetnem az utánvét miatt, így mínuszban szálltam ki a "buliból". Amennyiben jelzi, hogy nem tudja átvenni bizonyos okok miatt, lehet másképp értékelek, de így hozzáállása miatt is NEGATÍV!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Kozmapici (51) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.24. 17:06:09

Termékkód

1649273945

Állítólag valami rokon ütötte le az árut, de a telefonos, és email megkeresésem ellenére sem nyilatkoztak róla, hogy valójában szükségük van-e rá, vagy csak véletlenül ütötték le!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.